Virály

1. května 2018 17:50

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 12 nejotravnějších fotek, které lidé sdílejí na sociálních sítích. Tohle už opravdu nikoho nezajímá!

Nic proti zajímavým fotkám na Facebooku, tyhle mezi ně ale rozhodně nepatří.

V dnešní době existuje jen opravdu málo lidí, kteří by na svém profilu na sociálních sítích nezveřejnili sem tam nějaké to selfie nebo fotku ze svého běžného života, aby všichni ostatní viděli, jak se mají dobře. Pravidelní uživatelé sociálních sítí naopak sdílejí stovky svých fotografií, jen aby získali co nejvíce lajků.

Takové fotky jsou přitom ve většině případů tak typické a podobné, že už začínají být opravdu otravné. A výsledkem je, že si je spousta jejich přátel schová do ignorlistu. Proč se taky dívat stále na ty stejné opakující se fotky? Vždyť jich je tolik, že by statistikové klidně mohli vytvořit databázi a psychologové by podle nich mohli zkoumat běžné charakterové rysy lidí, kteří je sdílejí. My jsme se rozhodli alespoň sepsat seznam těch, které ostatním uživatelům lezou nejvíce na nervy a při jejich zobrazení si řeknou jen: proboha, zase?!

1. Fotky z posilovny

Před, během nebo po cvičení. Aby každý viděl, jak ty workouty a zdravý životní styl zabírá.

2. Fotky z vany

Jaký je nejsnadnější způsob, jak dát svým přátelům vědět, že jste naprosto zrelaxovaní? Vyfoťte si kolena vyčnívající nad hladinu vody plné pěny. A nesmí chybět šampaňské, samozřejmě.

3. Fotky se zvířecími aplikacemi

Uvnitř jsme vlastně skoro všichni tak trochu děti. A není lepší způsob než to ukázat pomocí zdeformování svého obličeje nejrůznějšími nejen zvířecími animacemi, které nám nabízejí nejrůznější aplikace v telefonu. Vždyť to je tak roztomilé...

4. Belfie

Neboli bottom selfie neboli focení vlastního zadku, které mají rády především nejrůznější celebrity ženského pohlaví. Více snad ani netřeba dodávat.

5. Mix fotky a sdělení

Chcete sdělit nějakou hlubokou myšlenku? Nezapomeňte k ní připojit svou fotku. Třeba v plavkách. Hlavně aby neměla nic společného s tím, o čem píšete.

6. Fotky s nepovedeným jídlem

Zadívali jste se na váš oblíbený seriál a spálili jste večeři? Ideální příležitost, abyste světu dali vědět o tom, jak špatní jste kuchaři. Nezapomeňte přidat vtipnou průpovídku nebo rovnou celý příběh.

7. Nenápadná reklama

Pokud chcete působit opravdu věrohodně, hlavně nedělejte nikomu reklamu. Udělejte si fotku u kámošky v saloně a prostě ji jen vychvalte a doporučte, od srdce, protože je to přece vaše BFF!

8. Fotky s kyticí

Vidíte to, vidíte to?! Dostala jsem od muže květinu! Už potřetí v tomto týdnu. On mě fakt lovískuje! A já jeho!

9. Fotky letenek nebo jízdenek

Protože pokud jste cestovali bez vyfocených letenek, jako byste nikde nebyli.

10. Fotky z/po běhání

Každý chce vědět, že jste byli běhat. A potřebují naprosto přesně znát i vaši trasu a počet kilometrů, samozřejmě.

11. Fotka nohou na pláži

Upřímně, rozmanitější fotky snad nemohou být. Vždyť máte tolik možností: obě nohy narovnané, noha přes nohu, jedna noha pokrčená, obě nohy pokrčené… a to je jen zlomek!

12. Fotky dětí

Je třeba sdílet všechny ty roztomilé výrazy v tváři dítěte a všechny ty lumpárny, co každý den provede. A co teprve když je třeba na takovém nočníků! Vždyť by byla strašná škoda, kdybyste si ty nejúžasnější chvíle v životě dopřávala jen vy sama.

Sdílejte článek
Štítky reklama fotografie sociální sítě Facebook nuda sociální síť selfie odhaleno

Přečtěte si také