Virály

25. března 2021 13:48

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 15 nejšílenějších dětských jmen, které dali rodiče svým dětem. To je na žalobu!

Vybrat dítěti vhodné jméno, které ho bude provázet celý život, může být někdy opravdu oříšek. Někteří rodiče se rozhodnou pro klasická jména, jiní dávají přednost něčemu trochu více… neobvyklému.

Nejen celebrity se předhánějí v tom, kdo dá svému potomkovi to nejoriginálnější jméno. Neobvyklá jména se každoročně objevují v oficiálních statistikách, a někdy dokonce odporují zákonům. Zde jsou ta nejpodivnější z nich, která na seznamu nejčastějších dětských jmen pravděpodobně nenajdete.

Moon Unit (Měsíční jednotka) – Takto pojmenoval americký rockový hudebník Frank Zappa svou dceru. Mezi její sourozence patří Dweezil a Diva Muffin. Vskutku originální rodinka.

Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116 – Nezasekla se nám klávesnice, takto chtěli jedni švédští rodiče opravdu pojmenovat své dítě. Není ale žádným překvapením, že bylo toto „jméno“ zamítnuto.

Lucifer – Toto pekelné jméno dostalo jedno skotské miminko v roce 2018. Za to by měli přijít jeho rodiče rovnou do pekla.

Kyanid – V roce 2016 bylo nastávající mamince z Walesu zakázáno, aby pojmenovala svou dceru Kyanid. Soudce rozhodnul, že je toto jméno prostě nepřijatelné.

Buddy Bear – Tak se jmenuje jeden z potomků světoznámého kuchaře Jamieho Olivera, který má pro originální jména slabost. Jeho další děti se jmenují Poppy Honey, Daisy Boo Pamela, Petal Blossom Rainbow a River Rocket Blue Dallas

Nutella – Jeden francouzský pár má čokoládovou pomazánku asi natolik rád, že tak pojmenoval i svou holčičku.

Marihuana – Jedni mají rádi čokoládu, druzí mají rádi, no však vy víte co. Asi není žádným překvapením, že se narozená Marihuana narodila v 70. letech.

ABCDE – Mnoho jmen na tomto seznamu je jedinečné, ale zdá se, že si nejeden rodič myslel, že začátek abecedy je pro dítě skvělou volbou. V roce 2000 bylo více než 300 dětí hrdým nositelem tohoto jména.

Maybelline – Možná se tak narodila, možná je to Maybelline. Přinejmenším 20 dívek se v roce 2017 narodilo s tímto jménem.

Zastávka Autobusové Linky Číslo 16 – Tak s takovým jménem pobíhá malé dítě na Novém Zélandu.

Robocop – Mexický stát Sonora byl nucen zveřejnit seznam zakázaných jmen, včetně jmen Facebook, Buger King, Hitler a (díky bohu) i Robocop. Alespoň někdo má rozum.

Facebook – V Mexiku sice toto jméno zakázané bylo, v Egyptě už nikoli, a tak egyptský otec využil situace a pojmenoval tak svou malou dceru Facebook, jako poctu této sociální síti.

Talula does the Hula from Hawai – Ne vždy jsou děti spokojeni s výběrem svého jména, a to je i případ mladé dívky z Nového Zélandu, která se po mnoha letech nenávisti ke svému jménu Talula does the Hula from Hawai rozhodla pro změnu a nechala se přejmenvoat. Nedivíme se jí.

Audio Science – Herečka Shannyn Sossamon, známá díky roli ve filmu Příběh rytíře, pojmenovala svého syna Audio Science.

Slayer – Na seznamu nejšílenějších jmen nemohlo chybět ani toho jméno, které v překladu znamená Vrah. K našemu překvapení tak bylo pojmenováno dokonce 6 chlapců.


Přečtěte si také