Virály

16. července 2021 14:53

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 drobných znamení falešné lásky. Jak ji poznat od té skutečné?

Pravá láska je jen jedna, ale někdy se dá lehce splést s tou falešnou. Jak od sebe tedy odlišit skutečnou lásku od té toxické a nepravé?

Jste ve vážném vztahu, ale pořád si nejste jistí, jestli je to to pravé ořechové? Podívejte se na pět znamení, které vám odhalí rozdíl mezi skutečnou a předstíranou lásku.

1. Láska jen na internetu

Příliš časté zveřejňování fotek na sociálních sítích, které ukazují, jak skvělý jste pár, je obrovským znamením nejistoty. Pokud na venek působíte jako ideální pár, ale jakmile se zavřenou dveře, jeden druhého si nevšímáte, je to varovný signál k tomu, že vězíte ve vztahu bez lásky.

2. Nemáte si o čem povídat

Zdravý a hluboký vztah vyžaduje, aby spolu oba partneři dokázali mluvit otevřeně. Nemusejí si povídat neustále jen o vážných tématech nebo citech, ale každodenní rituály spojené například s klábosením u ranní kávy či vína, jsou důležitých záchytným bodem pro šťastný vztah.

3. Nejste prioritou

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. Mezi partnerovi nejdůležitější priority byste se měla řadit vy. Jakmile jsou ale nad vámi jeho kamarádi nebo koníčky, je to signál k tomu, že vás má na háku.

4. Bejvalka sem, bejvalka tam

Přílišné mluvení o bývalých partnerech nikdy nevěstí nic dobrého. Jistě, s ex se pojí určitě spoustu zábavných historek, se kterými se s vámi musí podělit, ale co je moc, to je příliš. Pokud neustále mluví o své bývalé partnerce, nebo ještě hůř, srovnává vás s ní, vezměte nohy na ramene, tohle není skutečná láska.

5. Žádné plány do budoucna

Partner, který není ochoten brát vztah vážně, většinou nerad plánuje. Nechce se bavit o výletech, letní dovolené a už vůbec nechce slyšet o společném bydlení, natož o dětech. Jestliže nejste za jedno v takových důležitých věcech, jako je společná budoucnost, pravděpodobně pro vás není ten pravý.


Přečtěte si také