Virály

11. srpna 2020 12:12

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 8 důvodů, proč cestování s kámošem není ten nejlepší nápad. Co se může stát?

Pokud se chcete se svým přítelem kamarádit ještě dlouhou dobu, nejezděte spolu raději na dovolenou. Může to uškodit vašemu přátelství.

Doma si s kamarádem skvěle rozumíte a jste neustále spolu, a tak dostanete nápad, že byste mohli jet společně i na dovolenou a zažít nějaké dobrodružství. Proč to ale není ten nejlepší nápad a co všechno se může pokazit?

1. Vaše každodenní rutina je jiná.

Říkáte si, že se přizpůsobíte jeden druhému? No jo, jenže když jeden vstává v sedm a začne dělat rámus a ten druhý si chce pospat až do dvanácti, může to být velký problém. A to je jen ráno. Během dne můžou nastat i jiné situace, které vás rozdělí a místo relaxu máte horor.

2. Pořád spolu.

I když jste v reálném životě s kamarádem spolu často, nejste spolu nepřetržitě několik dní vkuse. Může se stát, že pokud si od sebe nebudete dávat alespoň malé pauzy, můžete rychle dostat ponorkovou nemoc.

3. Jiný rozpočet.

Doporučujeme si předem nastavit, v jakém duchu se bude vaše dovolená nést, alespoň co se rozpočtu týče. Je možné, že váš přítel vyhledává luxusní podniky a obchody, kdežto vy byste si tam mohli dovolit maximálně vodu. Dopředu si řekněte, jaký je vás rozpočet a vyhnete se tak nepříjemným situacím a trapasům.

4. Plánujte.

Stejně tak si naplánujte dopředu i program dovolené. Jeden může chtít navštívit památky, druhý zase obrážet bary. Zkuste najít kompromis, abyste si vyhověli navzájem.

5. Jeden má zkušenosti s cestováním a druhý ne.

Vy už jste zcestovalý, ale váš kamarád opouští domov poprvé? Dejte pozor, aby se vaše dovolená neproměnila v hlídání dětí.

6. Seznamování.

Vy jste single, ale vás kámoš má doma známost a opovrhuje tím, že se chcete seznamovat s novými lidmi? Na to pozor! Nejlepší je, když vyrazíte na dovolenou s někým, kdo má podobný životní styl jako vy.

7. Stanete se osobním fotografem.

Ještě jednu fotku. Ta je hrozná, tak ještě jednu. Vyfoť mě pořádně! Chápeme, že v dnešní době Instagramu a jiných sociálních sítí se chce každý pochlubit krásnou fotkou z dovolené, ale co je moc, to je příliš. Musíte umět říct dost.

8. Neustále si stěžuje.

Pokud už u plánování trasy a ubytování si vás spolucestující stěžuje, není to dobré znamení. Neustálé stěžování vám můžou pěkně otrávit dovolenou. Vyrazte na dovču raději s nějakým pohodářem, který se nebude tvářit jako kyselý citron a je s ním sranda.


Přečtěte si také