Virály

27. října 2022 17:18

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Co prozradí oblíbené psí plemeno o vaší osobnosti? Dozvíte se toho o sobě více, než tušíte

Existuje psí plemeno, které máte prostě radši než ostatní? O vašich vlastnostech to vypovídá více, než si myslíte.

Češi jsou národem pejskařů a dalo by se říci, že kdo ještě nemá čtyřnohého mazlíčka doma, ten po něm většinou skrytě touží a hladí každého druhého psa na ulici. Každý z milovníků roztomilých chlupáčů má ale svého favorita a oblíbeného plemeno, k němuž ho to táhne prostě nejvíc.

Někdo si tak stále pořizuje zlatého retrívra, další si zase neumí představit svou zahradu bez německého ovčáka či jezevčíka a jiní zase rádi cestují s čivavou v kabelce. Jenže tato volba toho o vás může říct více, než byste tušili. To, čím se rádi obklopujeme a co máme rádi, totiž dokáže říct mnoho o základních rysech či vlastnostech naší osobnosti. Pokud tedy následující plemena patří mezi vaše milovaná, možná se o sobě i něco nového dozvíte.

Bígl – Jste aktivní člověk a nuda je pro vás sprosté slovo. Neumíte se nudit, vždycky se dokážete zabavit. Hledáte nové a neokoukané věci a milujete vzrušení i dobrodružství. Díky vaší veselé a extrovertní povaze jste neustále středem pozornosti. Někdy ovšem na svou horkokrevnou a až zvědavou náturu ošklivě doplácíte.

Německý ovčák – Jste extrémně pracovití, zodpovědní a vše berete smrtelně vážně. Vždy děláte všechno tak, jak nejlépe umíte. Lidé vás obdivují za obrovské odhodlání, kromě toho je vždy oslníte tím, jak dovedně umíte řešit problémy.

Pudl – Jste sebejistí a snažíte se za každou cenu vypadat dobře a oslnit okolí. Ve společnosti býváte oblíbení a náročné situace zvládáte s chladnou hlavou. Jste rozený diplomat a konflikty dokážete řešit s chladnou hlavou.

Zlatý retrívr – Stejně jako váš pes i vy jste sociální bytostí, která miluje společnost. Nejradši se obklopujete skupinou přátel, v níž se cítíte nejlépe. Rozhodně ale nejste žádný introvert, spřátelíte se prakticky s každým, jste neustále pozitivně naladěn a máte zdravé sebevědomí. Často ale chcete až příliš potěšit ostatní a sami sobě nevěnujete tolik času.

Čivava – Máte silnou osobnost, charakter a respekt prakticky u všech, co vás znají. Všude jste středem pozornosti a lidé se rozhodují na základě vašeho názoru. Nikdy se nenecháte šikanovat nebo urážet, vždy se dokážete ubránit a stát si za svým. Jste rozený vůdce.

Německá doga – Stejně jako tohoto psa i vás se lidé nejdříve děsí a myslí si, že jste za svou kamennou tváří nepříjemní. Jakmile vás ale poznají, zjistí, jak jste srdeční, přátelští a všem rádi pomůžete. Jen bacha, aby lidé vaší laskavosti nezačali využívat.

Sibiřský husky – Jdete si za svým cílem stůj co stůj a slovo ne pro vás neexistuje. Jste pracovití a rozhodně nehodláte věci vzdát bez boje. Za vaši urputnost a vysoké sebevědomí vás pak okolí velmi obdivuje.

Německý boxer – Máte hravou, veselou povahu a ve společnosti vždy platíte za baviče, který přijde s tím nejlepším vtipem či humornou historkou. Jste extroverti a optimisti, kteří nic nevidí černě a dokážou všechny nakazit svou veselou náladou. Dokážete ale svým blízkým pomoci nejen humorem, ale také činy.

Bude tato charakteristika platit i pro účastníky reality show LIKE HAF a jejich psí mazlíčky? To můžete sledovat od 31. března každý všední den v 18:25 na Prima SHOW. A nezapomeňte sledovat také NIGHT SHOW od 22:05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také