Virály

27. srpna 2019 15:01

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Dámy, jaké boty nosíte nejraději? Neuvěříte, co všechno to prozradí o vaší osobnosti

Máte radši pohodu, nebo jste vůdčí osobností, která chvilku neposedí? To všechno o vás dokáže prozradit vaše oblíbená obuv.

Asi všichni víme, že vaše oblečení toho dokáže prozradit ledacos, vkusem počínaje a vaší náladou či osobností konče. A to samé se samozřejmě týká i bot. Skutečnost, jestli nosíte na veřejnosti raději tenisky, či boty s podpatky, toho totiž o vás a vašich vlastnostech napoví mnohem víc, než byste na první pohled čekali. Ostatně, posuďte sami.

Tenisky – Jak by se dalo čekat, lidé nosící tenisky mají rádi pohodlí a celkově upřednostňují život bez komplikací. Tito lidé patří mezi největší pohodáře každé skupinky, vyjdou s každým, ničím se moc nestresují a jsou celkově otevřeni novým nápadům a zážitkům.

Boty s vysokými podpatky – Takové boty nosí opravdové dámy a milovnice vytříbeného vkusu. Ženy nosící podpatky se většinou nejvíce hodí do vůdčích pozic. Dokážou si totiž jít rázně za svým, jsou pracovité a pro dosažení svého cíle udělají cokoliv. Kvůli své ráznosti a drsné povaze ovšem nesednou každému a mohou si nadělat také spoustu nepřátel.

Kotníkové – I v těch nejvypjatějších situacích umí zachovat chladnou hlavu a myslet racionálně. Často bývají tvůrčí či vůdčí typ, který se nebojí rozhodovat a za všech okolností prosadit svůj názor.

Pánské boty – Pokud upřednostňujete pánský styl bot, tzv. oxfordky, máte ráda jednoduchost a nesnášíte, když se věci či situace zbytečně komplikují. K lidem býváte většinou vřelá a se všemi jednáte upřímně.

Na klínku – Tyto boty nosí ženy, z kterých čiší přirozený šarm a půvab. Ráda se staráte o svůj vzhled. Jste vřelá, sympatická a díky tomu máte mnoho přátel, kteří vám bezmezně důvěřují.

Baleríny – Nositelky balerín nevyhledávají příliš velkou pozornost a také si potrpí na vlastní pohodlí. Zároveň jsou ovšem nesmírně pracovité, spolehlivé, pečlivé a i přes všechny tyto parádní vlastnosti jsou skromné a neustále myslí na druhé.

Žabky – Nenosíte je pouze v létě na pláži, ale také třeba doma, na ulici či zahradě? Pak jste velmi společenští lidé, kteří milují párty, zábavu, neustále musíte něco dělat a nuda je pro vás sprosté slovo. Jste velice přátelští, spontánní a nemáte rádi stereotyp.

Extravagantní boty – Jste velice sebevědomá a chcete být za každou cenu v centru pozornosti. Chcete dát svému okolí vědět, že jste jiná než ostatní a zároveň vám je jedno, co si o vás druzí myslí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také