Virály

21. října 2018 19:26

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Díky marihuaně budete mít lepší a častější sex. Proč si to v posteli více užijete zkouření?

Myslíte si, že máte skvělý sex? A už jste zkoušeli souložit zkouření marihuanou?

Pokud jste už někdy kouřili trávu, jistě nepotřebujete tým vědců, aby vám říkal, že vše kolem je lepší, když jste zhulení – jídlo chutná lépe, hudba zní melodičtěji, a dokonce i sex je mnohem intenzivnější. Vědci ze Standfordské univerzity se tomuto tématu přesto rozhodli věnovat a vytvořili studii, která pro některé odhalila, pro některé potvrdila fakt, že kouření trávy posunuje sex na zcela netušenou úroveň (myšleno v tom nejlepším slova smyslu).

Ve výzkumu publikovaném v časopise Journal of Sexual Medicine odborníci analyzovali údaje získané od 28 176 žen a 22 943 mužů, aby zjistili, zda existuje vztah mezi užíváním marihuany frekvencí pohlavního styku u reprezentativního vzorku mužů a žen v reprodukčním věku. Došli k závěru, že užívání marihuany je nezávisle spojeno se zvýšenou sexuální frekvencí, a neprokázalo se, že by narušovalo sexuální funkce. Navíc se ukázalo, že lidé, kteří kouří trávu denně, mají o 20 % více sexu než ti, kteří nehulí vůbec.

Jiná studie publikovaná v tomtéž časopise zaměřená na vztah mezi užíváním marihuany před sexem a suxuálními funkcemi žen také zjistila, že tráva může výrazně zlepšit výkon v posteli a udělat sex mnohem příjemnějším. Shrnuto, podtrženo – ze všech těchto výsledků vyplývá, že marihuana ve spojení se sexem je prostě úžasná kombinace, která stojí za vyzkoušení.

Pokud se do toho rozhodnete pustit hned dnes večer, nezapomeňte na to, že ne všechny druhy trávy jsou stejně vhodné pro sex a některé by vás dokonce mohly negativně ovlivnit. Dejte si proto pozor a pečlivě vybírejte – jen tak docílíte skutečné slasti ze „zkouřeného“ sexu.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex marihuana studie sex tráva The Journal of Sexual Medicine

Přečtěte si také