Virály

30. září 2020 16:00

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Jak vypadá na ruce vaše čára srdce? Řekne toho o vás víc, než byste čekali

Zadívejte se pozorně na obrázek a porovnejte ho se svojí pravou rukou. Kam přesně čára na vaší ruce směřuje?

To, jaký tvar má čára na vaší ruce a jestli jde přes celou dlaň nebo je třeba jenom do půlky, případně k jakému prstu směřuje, to všechno vypovídá o tom, jaký máte vztah k druhým lidem.

A)

Jestli vám čára srdce začíná až pod prostředníčkem, ale ne pod ukazováčkem, tak máte vysoké ambice a plno snů. Dovede si stanovit své cíle a umíte jich po krůčcích dosáhnout. Nedělá vám problémy všechno si podrobně naplánovat a postupně se dobrat výsledku. Máte kvalitní úsudek a jste schopní dělat dobrá rozhodnutí. Můžete mít však méně citu pro druhé.

B)

Jestli vám vaše čára srdce začíná přesně mezi prostředníčkem a ukazováčkem, tak jste hodně empatičtí, berete ohledy na druhé, vystupujete vzhledem k ostatním vstřícně a snažíte se jim pomáhat, jak můžete. Navíc ke všemu přistupujete s opatrností a jste zdrženlivější. Lidé vám důvěřují a vědí, že se na váš mohou ve všem spolehnout. Umíte se dobře rozhodovat.

C)

Pokud vaše čára srdce začíná pod ukazováčkem, tak pro vás platí stejné osobnostní rysy jako pro bod A).

D)

Jestli čára srdce na vaší ruce začíná mezi ukazováčkem a palcem, jste velmi trpěliví, blahosklonní k lidem. Nemyslíte jen na sebe, máte dobré úmysly. Musíte si dát ale pozor na to, aby vaší dobroty a dobrosrdečnosti nechtěli ostatní lidé zneužívat, což se vám bohužel občas stává. Můžete tomu předejít tím, že si nastavíte své vlastní hranice, které nedovolíte ostatním překračovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také