návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Jóga a meditace zvyšují ego, varují vědci! Proč byste si po cvičení měli dávat pozor na to, co říkáte?

Nepřehánějte to se cvičením, varují vědci.
Vydáno: 19.08.2019
Jóga a meditace zvyšují ego 1
Autor: istock.com Jóga a meditace zvyšují ego 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina chlapů při slovech jóga nebo meditace začne kroutit hlavou a valit oči, protože si myslí, že je jejich přítelkyně chce uvrtat do další pitomé činnosti, kterou by klidně mohla dělat se svou mámou nebo jednou ze svých hloupých kamarádek. Většina chlapů jsou ale zároveň idioti. Buďte jiní. Buďte otevřenější novým věcem. Co se však týče jógy a meditace, obezřetnost je v tomhle případě na místě.

Jak se nyní ukázalo, jóga a meditace totiž mohou mít překvapivý vliv na vaše sebevědomí. Podle nové studie totiž jóga a meditace, tedy budhistická cvičení založená na principu uklidnění duše a zmírnění vašeho ega, dělají pravý opak! Z výsledků studie je patrné, že lidé, kteří byli dotázáni na svůj život krátce po cvičení jógy, se náhle považovali za vyrovnanější, silnější a obecně lepší než jejich vrstevníci, kteří naopak cvičit nešli. Podobně je tomu pak s meditací. Lidé, kteří často sedí v tichu, a soustředí se na svůj vlastní vnitřní svět, se mohou stát paradoxně ještě narcisističtější, protože meditují špatným způsobem.

Rozchod Vztahy

ODHALENO: 10 posledních kapek, které donutí holku se s vámi rozejít! Chlapi, čeho byste se měli vyvarovat?

Které mužské vlastnosti jsou nejvíc sexy? 1

ODHALENO: Sex při menstruaci zařídí ženám rychlejší orgasmus. Proč ho tolik milují?

Článek je zařazen v: nová studie , vědci , jóga , cvičení , meditace , ego , sebevědomí