návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Koukání na prsa vám může prodloužit život! Co dalšího prý pomáhá?

Jak sledování prsou může prodloužit život?
Vydáno: 15.05.2019
Koukání na prsa vede k lepšímu životu 1
Autor: istock.com Koukání na prsa vede k lepšímu životu 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poslouchejte, každý z nás chce žít dlouhý a šťastný život. Já tedy rozhodně. Až doteď mi ale způsoby, jak se dožít pozdního věku, připadaly dost nezajímavé a spíš otravné. Cvičit, jíst zdravě, brát vše pozitivně? Bleh. Nuda. Dál. Naštěstí teď ale odborníci z britského bulvárního serveru The Sun přišli s něčím, co mě skutečně zajímá.

Podle nich totiž k dlouhověkosti u mužů vede úplně jiná, mnohem atraktivnější cesta. Přes prsa a sex. Ano, čtete správně, podle nich totiž stačí za a) celý den zírat na krásné poprsí, které vás udělá šťastným, což naopak odemkne váš celkový potenciál prožít plnohodnotný život. A za b) mít spoustu sexu, protože… to je zkrátka super způsob, jak trávit čas. Navíc podle studií vedou časté orgasmy ke snížení úmrtnosti až o 50 %. To je věda. S vědou se hádat nemůžete.

Další věci, které vedou k dlouhověkosti, jsou pak spokojené manželství, děti, normální postava a rozumné množství zodpovědnosti. Tak to vidíte. Samé jednoduché věci.

Prodloužení penisu nefunguje, tvrdí studie 2

ODHALENO: Prodloužení penisu nefunguje a je pro vás nebezpečné, tvrdí nová studie. Co mužům hrozí?

Majitelé jakých aut mají nejlepší sex?

ODHALENO: Tohle jsou auta, díky kterým zažijete nejlepší sex! Proč si kvůli škodovce neštrejchnete?

Článek je zařazen v: prsa , nová studie , dlouhověkost , štěstí , muži , život