Virály

17. ledna 2018 15:58

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Podívejte se, jak držíte svůj mobil! Způsob, jak ho používáte, řekne o vaší osobnosti více, než si myslíte

Co všechno o vás dokáže prozradit pouhé držení mobilního telefonu?

Dnes už existují studie a osobnostní testy snad úplně na všechno. Podle autorů další z řady studií už pak snadno poznáte osobnost člověka jen podle toho, jak drží v ruce svůj mobil. Podle stylu držení se dá totiž prý poznat opravdu mnohé. A i když si o závěrech autorů testu můžete myslet cokoliv, my musíme říci, že jejich výsledky docela sedí!

1. Mobil držíte v jedné ruce a ovládáte ho pomocí palce – Fakt, že vám stačí k práci na mobilu v podstatě jen palec, vypovídá hodně o tom, že zvládáte více věcí na jednou. Dokážete řešit věci v naprosté pohodě, jste soustředění a zbytečně se nestresujete. Jste extroverti, co jsou vždy rádi středem pozornosti. Rádi o sobě mluvíte, nedokážete však na druhou stranu vyslechnout druhé.

2. Mobil držíte v obou rukách a ovládáte ho jedním palcem – Člověk, který svůj telefon tzv. skrývá v dlaních, je považován za tajemnou osobnost. Je to introvert, který se před ostatními příliš neotvírá. Své pocity si šetí pouze pro osobu, které může za všech okolností věřit.

3. Mobil držíte v obou rukách a ovládáte ho oběma palci – Takový člověk je zranitelný a citlivý. Často se podceňuje, myslí si o sobě jen to nejhorší, jelikož chce být za každé situace dokonalý. Není k tomu však důvod, protože okolí mu důvěřuje a považuje ho za schopného.

4. Mobil držíte v jedné ruce a ovládáte ho pomocí ukazováčku – Jste obětavou osobou, která je pro druhé schopná se i roztrhat. I přesto, že je pro vás dobro ostatních hlavním životním cílem, sami jste introvertem, jenž má rád klid. Neradi jste středem zábavy a upřednostňujete pár velmi blízkých přátel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také