Firma hledá recenzenta zdřímnutí
Autor: © Friends / Bright/Kauffman/Crane Productions / Warner Bros. Television Firma hledá recenzenta zdřímnutí

ODHALENO: Tohle je práce snů! Firma nabízí slušnou sumu za to, že si budete dávat šlofíky

Tamara F. . Publikováno: 09.06.2021
Čím jste si přáli být až vyrostete? Princeznou, astronautem, popelářem nebo snad slavným hercem? Pokud se vám váš sen nesplnil a nynější práce vás nebaví, máme pro vás skvělou alternativu. Můžete se stát profesionálním spáčem.

reklama

Snad každý z nás si už od malička přál dělat něco, co ho bude naplňovat a dělat ho šťastným. Jak ale postupně dospíváme a stárneme, mnohdy od svých ideálů ustupujeme a seznamujeme se s tvrdou realitou, která je od vysněného zaměstnání často na kilometry daleko. Pokud jste už otrávení obyčejnou a nudnou prací a poohlížíte se po něčem novém, máme pro vás skvělou alternativu.

Americká společnost Everynight zkoumající spánek a vše, co s ním souvisí, vyhlásila konkurz na nejlepší pracovní pozici na světě. Jedná o se „recenzenta zdřímnutí“, který by si na 30 minut denně dával šlofíky a zapisoval jejich průběh. Za tuto práci snů dostanete ještě navíc zaplaceno v přepočtu 31 000 korun, což činí průměrnou měsíční mzdu v České republice. Existuje vůbec lepší zaměstnání, než je tohle?

Kuchař se objevil na čtvrtém místě

ODHALENO: 10 zaměstnání, ve kterých pracuje nejvíce PSYCHOPATŮ. Patří tam i vaše práce?

Bezpečnost až na druhém místě 12

GALERIE: 20 lidí, kteří si s bezpečností práce nelámou hlavu. Tohle mohlo skončit opravdovým průšvihem!

reklama