Virály

9. června 2021 09:51

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Tohle je práce snů! Firma nabízí slušnou sumu za to, že si budete dávat šlofíky

Čím jste si přáli být až vyrostete? Princeznou, astronautem, popelářem nebo snad slavným hercem? Pokud se vám váš sen nesplnil a nynější práce vás nebaví, máme pro vás skvělou alternativu. Můžete se stát profesionálním spáčem.

Snad každý z nás si už od malička přál dělat něco, co ho bude naplňovat a dělat ho šťastným. Jak ale postupně dospíváme a stárneme, mnohdy od svých ideálů ustupujeme a seznamujeme se s tvrdou realitou, která je od vysněného zaměstnání často na kilometry daleko. Pokud jste už otrávení obyčejnou a nudnou prací a poohlížíte se po něčem novém, máme pro vás skvělou alternativu.

Americká společnost Everynight zkoumající spánek a vše, co s ním souvisí, vyhlásila konkurz na nejlepší pracovní pozici na světě. Jedná o se „recenzenta zdřímnutí“, který by si na 30 minut denně dával šlofíky a zapisoval jejich průběh. Za tuto práci snů dostanete ještě navíc zaplaceno v přepočtu 31 000 korun, což činí průměrnou měsíční mzdu v České republice. Existuje vůbec lepší zaměstnání, než je tohle?


Přečtěte si také