návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ODHALENO: Tohle jsou věci, které nejvíc vadí ženám a mužům při sexu. Co byste v posteli rozhodně dělat neměli?

Asi se budete hodně divit, co všechno ženám a mužům v manželství vadí na sexu s partnerem.
Vydáno: 17.04.2019
Co ženám a mužům nejvíce vadí při sexu? 2
Autor: iStock Co ženám a mužům nejvíce vadí při sexu? 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seznamovací agentura příhodně nazvaná Illicit Encounters, tedy Zakázaná setkání, protože se zaměřuje na nabídku partnerů pro ženy a muže v manželském svazku, se rozhodla zjistit, co obě pohlaví nejvíce štve na sexu se svými polovičkami. Tuto otázku položili zástupci seznamky 2 000 svých klientů a výsledky jsou skutečně zajímavé. Pro muže je největším problémem, že jejich partnerky jsou málo iniciativní. 64 % z nich uvedlo, že by byli rádi, kdyby častěji začínaly sexuální hrátky ony. Dále nenávidí, když ženy chtějí souložit po tmě a když předstírají orgasmus.

To ale dost souvisí s věcí, kterou nejvíce nesnášejí na sexu se svými partnery právě ženy - a sice s vynecháváním předehry. V tomto případě se nabízí jednoznačné řešení: pánové se více zapojí a dámy nebudou mít důvod orgasmus předstírat, když ho dosáhnou doopravdy. Dalšími věcmi, které ženy v posteli vytáčejí, jsou sobečtí a arogantní muži nebo neohrabané a příliš sprosté řeči. Jak uvedla mluvčí seznamky Jessica Leoni v deníku The Mirror, její klienti hledají milence právě proto, že nejsou spokojení se sexem doma a chyby v ložnici zároveň nejsou připraveni se svými protějšky řešit.

Tvrdí taky, že pokud se vyhnete věcem, které zmiňovali respondenti v průzkumu, snížíte tak pravděpodobnost, že vás manžel či manželka budou podvádět. Stejně tak vám podle ní pomohou k tomu, abyste lépe uspokojili své milence a milenky, když už se rozhodnete, že podvádět budete (což samozřejmě neschvalujeme). Jestli tedy máte pocit, že je z jednoho či druhého důvodu načase něco ve vašem sexuálním životě změnit, udělejte to dříve, než bude pozdě.

Tajemství polibku

ODHALENO: Těchto 5 věcí chtějí ženy od mužů nejvíc. Věrnost to opravdu není

Orální sex podle zvěrokruhu. 1

ODHALENO: Tohle mají rádi chlapi při orálním sexu podle znamení zvěrokruhu! Jak chtějí, aby si holka hrála s penisem?

Článek je zařazen v: Sex , chyby , manželství , seznamka , průzkum , Ženy , muži