Virály

4. března 2019 12:51

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Tyhle věci si muži myslí o ženách, ale rozhodně jim je neřeknou. Máte odvahu zjistit, co to je?

Tohle jsou názory mužů, které ženám raději neříkají, protože je nechtějí naštvat. Ve skutečnosti si ale tohle všechno myslí.

1) Rozumíme ženám méně, než bychom chtěli, máme ale tendenci víc nad tím dumat.

2) Máme rádi komplimenty. Když třeba řeknete chlapovi, že mu sluší bradka, hodně z nás mužů na to dá a začne ji nosit.

3) Krása je subjektivní. Proto nemusí každá žena odpovídat standardům ženské krásy typu 90-60-90. Ne každý muž takovou potřebuje mít doma.

4) Je hodně mužů, kterým se líbí plné ženy. Takže přestaňte řešit věčně váhu.

5) Hodně mužů má depresi nebo úzkosti, ale nebudeme o tom mluvit. Trvá nám totiž déle než ženám zpracovat své pocity. Dejte nám čas a my budeme mluvit, až a jestli se nám bude chtít. Netlačte na nás.

6) Všímáme si vašich nedokonalostí na vzhledu, ale milujeme vás a perfektnost pro nás není prioritou.

7) Nezajímá nás, v jakém stylu se oblékáte, tohle zajímá spíš ostatní ženy.

8) Na světě žijí 3 miliardy žen a mezi nimi je hodně atraktivních a vyhledávaných. Pamatujeme na to, když od nás někdo žádá hodně, ale dává zpět málo.

9) Preferujeme přirozenou krásu. I když použijete makeup, radši se podíváme na vaše jizvy než na dokonalou představu ženy.

10) Někdy prostě chceme, abyste mlčely a potřebujeme být sami nebo s přáteli.

11) Rádi „drbeme“ ženy.

12) Někdy neradi vybíráme, kde a co budeme jíst. Jde nám o to, aby to bylo chutné a za nízké ceny. Tak prosím vyberte za nás.

13) Ve vztahu chlap nikdy neřekne ženě, aby na sobě něco změnila, třeba shodila pár kilo nebo že polévka, kterou udělala, není dobrá. Tak se neptejte „Jsem tlustá?“, je to ztráta času.

14) Máme rádi, když převezmete iniciativu. Nejsme telepati a musíte nám říct, co chcete.

15) Když se nás zeptáte, na co myslíme a my odpovíme „Nic“, není to lež.

16) Každý muž potřebuje osobní prostor. Je to důležité pro oba dva, jak muže, tak ženu. Žena by si neměla veškerý volný čas vyplnit jenom jejím partnerem.

17) Muži chtějí, aby je žena požádala o radu. Cítí se pak užiteční a potřební. Proto se neptejte zeptat se ho na názor nebo říct i pomoc.

18) Někdy muž potřebuje také podporu, která se ale nedotkne jeho ega. Když se něco nedaří, nikdy to nepřiznáme, přesto ale podpořit potřebujeme.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztahy vzhled

Přečtěte si také