Virály

18. února 2018 14:08

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, jak vypadají vaše nehty? Jejich tvar toho o vás může prozradit víc, než si myslíte!

Ano, i tvar vašich nehtů o vás podle této studie může říci mnohé. A podle nás to opravdu sedí!

Říká se, že osobnost či vlastnosti člověka dokážeme poznat podle chůze, stylu oblékání či vyjadřování, ale také například podle tvaru jeho nosů či prstů. A v neposlední řadě vám mohou mnohé napovědět jeho nehty. Tvrdí to aspoň odborníci, kteří na to přišli ve svých studiích. Podle toho, jestli máte nehty oválné či ve tvaru čtverce, tak o sobě můžete zjistit nečekané věci! Teda pokud si nehty nekoušete.

Podlouhlý tvar - Máte smysl pro detail, neotřelou fantazii, jste pečliví a kreativní. Nejste konfliktní typ a nemáte problém s kýmkoliv vyjít.

Široký - Jste za všech okolnostech upřímní a nemáte problém říct komukoliv pravdu do očí. Což vám na druhou stranu dovede způsobit mnoho problémů. Lidé si k vám rádi chodí pro radu. Ví, že jim nebudete lhát.

Oválný - Rádi si děláte věci po svém a vybočujete z davu. Rozhodujete se logicky a rozumně. Dokážete za všech okolností zachovat chladnou hlavu.

Čtvercový - Máte vytrvalost, odvahu a dobré vůdčí schopnosti. Zároveň jste ale hraví a zvídaví.

Trojúhelníkový – Takový nehet je znakem génia! Přicházíte s novými nápady a na věci se díváte jinak než většina lidí.

Mandlový - Jste věrní, upřímní a přátelští. Chováte se ke každému slušně a zdvořile. Lidé tak s vámi rádi tráví čas.

Véčkový - Jste ambiciózní a pracovití. Pro vytyčený cíl vám nevadí tvrdě pracovat a pro ostatní jste motivací a příkladem.

Sdílejte článek
Štítky studie osobnost nehty tvář vlastnosti

Přečtěte si také