Virály

6. února 2018 16:14

redakce Prima Lajk

OHDALENO: Víte, jak vypadá váš nos? Jeho délka a tvar toho o vás prozradí více, než tušíte!

Říká se, že podle nosa poznáš kosa. A co dál?

Nos je jedna z prvních věcí, které si na vás každý všimne. Věděli jste ovšem, že nos toho vypoví hodně nejen o vašem vzhledu, ale také o vašich vlastnostech či povaze? To si myslí řada expertů, kteří na základě svých studií tvrdí, že jeho tvar a délka toho o nás napoví více, než si myslíme. Souhlasíte?

Rovný nos – Mají ho inteligentní lidé, kteří umějí ve vyhrocených situacích udržet své emoce na uzdě. Umějí zachovat chladnou hlavu a zbytečně nepanikaří. Mají velmi dobré organizační schopnosti.

Masitý nos – Základna nosu je úzká, ale postupně se rozšiřuje. Je znakem kreativních lidí, jimž nechybí charisma. Zároveň jsou plní optimismu, upřímní a naprosto otevření.

Římský nos – Je výrazný, dlouhý a mírně zahnutý. Jeho nositel bývá většinou velmi tvrdohlavý a ještě více ambiciózní. Takoví lidé jsou sebevědomí, výkonní a upřednostňují čin a akci před pouhými sliby.

Pršáček – Nos, jehož špička se zvedá vzhůru. Tito lidé jsou veselí a láskyplní. Vždy nahlížejí na věc optimisticky a rádi experimentují. Často ale také zůstávají navždy dětmi, jsou hraví a často jednají ukvapeně.

Skoba – Nos s výrazným hrbolkem. Jsou velmi komunikativní, přátelští a jdou si za svým cílem. Bývají to většinou obchodníci, kteří dokážou výborně smlouvat. Zároveň se ale jedná o diplomaty, kteří se snaží vyřešit každý konflikt a k hádkám sami přistupují s chladnou hlavou.

Orlí nos – Lidé s orlím nosem jsou samostatní a rádi si dělají všechno po svém. Nesnesou navíc, když je někdo komanduje a diktuje jim, co mají dělat. Často proto bývají vzpurní a vznětliví.

Křivý nos – Nositelé nosu atypického tvaru bývají často nespolehliví a emočně nevyrovnaní. Často se jedná o umělce či lidi s kreativní myslí. Nechtějí si nikoho pustit k tělu. Když vám ale začnou plně důvěřovat, můžete se na ně plně spolehnout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také