Virály

23. ledna 2018 17:22

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Víte, jak vypadají vaše prsty u nohou? Jejich délka a tvar toho o vás prozradí víc, než si myslíte!

Tušili jste, co všechno se o sobě můžete dozvědět z pouhých prstů?

Věděli jste, že tvar a délka vašich prstů toho vypoví mnoho o vašich vlastnostech? Myslí si to alespoň řada expertů, kteří na základě svých studií tvrdí, že jejich tvar toho o vaší osobnosti vypoví více, než si myslíte. A my musíme říct, že to opravdu sedí! Ostatně, zkontrolujte si to sami.

Palec největší, malíček nejmenší – Pokud máte typický tvar prstů, kdy vám velikost prstů klesá od největšího palce po nejmenší malíček, znamená to, že patříte mezi vážné a klidné osobnosti. Jste svědomití, spolehliví, spoustu věcí řešíte s rozmyslem a dá se na vás vždy spolehnout. Jste také přátelští a umíte jednat s problémovými lidmi.

Noha s nejdelším ukazováčkem – Takoví lidé jsou prý ambiciózní, kreativní a energičtí. Neposedí na jednom místě a většinou s nimi bývá velká zábava.

Noha s velkým (dominantním) palcem – Pokud je vás palec opravdu velký, znamená to, že jste kreativní, soustředění a dokážete vymyslet různá řešení problému. Jste totiž zároveň velmi pragmatičtí a strategičtí.

Noha se stejně velkým palcem, ukazováčkem a prostředníčkem – Bystří a chytří lidé, většinou umělci. Kladou potřeby ostatních nad své vlastní. Chtějí vám za každou cenu pomoci. A pokud je někdo takový váš kamarád, vězte, že dokáže být velmi loajální.

Dlouhý ukazováček a výrazný prostředníček –Tito lidé jsou neuvěřitelně zvídaví, tvořiví a vynalézaví. Rádi o všem diskutují, jsou rozenými baviči, mají velké praktické schopnosti a rádi bývají v centru pozornosti.

Palec vzdálený od ostatních prstů – Za každou cenu musíte mít svůj vlastní názor a odlišovat se od ostatních. Rádi totiž o všem diskutujete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také