Virály

10. července 2018 17:08

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Způsob, jakým vytlačujete zubní pastu, odhalí vaši skutečnou osobnost! Co všechno o sobě ještě nevíte?

Možná se vám to bude zdát banální, ale i taková činnost jako vytlačování zubní pasty řekne opravdu hodně o vaší osobnosti.

Psychologové tvrdí, že 40 % věcí, které člověk dělá, není vědomých, ale jedná se pouze o jednání na základě určitého zvyku. Přesto však i zdánlivě bezvýznamné věci nebo činy, které jsou rutinní součástí vašeho každodenního života, mohou prozradit opravdu hodně o vaší osobnosti a aktuálním duševním rozpoložení. Jednou z nich může být například i způsob, jakým vytlačujete zubní pastu. Schválně se podívejte na vaši tubu, najděte si na obrázku, jakému tvaru se nejvíce podobá, a následně si u daného čísla přečtěte, co všechno o vás vypovídá.

1. Pasta vypadá jako netknutá

Jste snílek, umělecká duše a naprosto si užíváte samotu. Někdy se může zdát, že žijete ve svém vlastním světě. Jste citliví, jemní, bezstarostní, ohleduplní a tolerantní. Na druhou stranu ale dokážete být i velmi přímočaří a velkorysí. Neustále přicházíte s novými myšlenkami a nápady, které jste ochotní sdílet s ostatními.

2. Pastu vytlačujete od prostředka

Jste realista a aktivní člověk, většinu času jste něčím zaneprázdnění. Nejste příliš pořádní a organizovaní, pokud ale čelíte nějaké výzvě, jste schopní zapnout a vyřešit všechny problémy. Jste velmi společenští, máte spoustu přátel a rádi se ukazujete na veřejnosti. Víte přesně, jak vést vyvážený život a jste také emocionálně stabilní.

3. Pastu vytlačujete odshora

Jste velmi tvrdohlaví a dokážete udělat téměř cokoliv, abyste získali to, co chcete, a dosáhli svých cílů. Jste spíše pesimističtí a příliš nedůvěřujete lidem, jste zvyklí spoléhat se spíše sami na sebe. Jste poměrně sebestřední a máte sami sebe rádi, což je velmi užitečná vlastnost, dokud nezačnete být sobečtí a využívat ostatní pro vlastní prospěch.

4. Pastu vytlačujete a/nebo rolujete odzadu dopředu

Jste velmi šetrní a pořádní. Stejně jako se staráte o své věci, pečujete také o vaše nejbližší. Jste perfekcionisté a nemáte rádi plýtvání – veškeré své zdroje využíváte efektivně a v plném rozsahu. Jste zvyklí tvrdě pracovat a svou práci děláte tak dobře, že se na vás ostatní mohou naprosto spolehnout. Vaše domácnost je vždy čistá a váš život zcela organizovaný.

5. Pastu vytlačujete odkudkoliv (jak vám zrovna padne do ruky)

Máte schopnost dívat se na svět v úplně jiném světle než ostatní. Jste velmi kreativní a máte uměleckou duši. Dokážete najít krásu ve všem. Může pro vás být obtížné být neustále přesní a pořádní, plánování a plnění úkolů je pro vás taky občas boj. Kompenzujete to však svým optimismem a otevřeností. Přesto máte sklony k častým výkyvům nálad.

Sdílejte článek
Štítky osobnost psychologie zubní pasta

Přečtěte si také