Virály

10. srpna 2021 13:28

redakce Prima Lajk

Pedofilové prosí o odpuštění poté, co byli chemicky kastrováni. Zaslouží si to!?

V televizním vysílání vystoupil usvědčený pedofil, který prosil o odpuštění a prominutí za činy poté, co byl nucen podstoupit chemickou kastraci. Reportáž má být odstrašujícím případem pro další devianty.

K dost netradičnímu kroku se rozhodly kazašské úřady, které sdílely odstrašující mediální kampaň, aby varovaly potenciální sexuální útočníky. Odsouzení pedofilové před kamerou vyprávěli o své úzkosti, frustraci a lítosti poté, co podstoupili nucenou kastraci.

Kazachstán zavedl přísnější zákony a tresty pro sexuální útočníky, zvláště pak pro pedofily, které nyní čeká chemická kastrace. Ta se provádí injekcemi a je založená na lékovém snížení hladiny testosteronu u mužů, čímž se sníží jejich pud. Jeden z odsouzených, který údajně hořce lituje svého činu řekl: „Svým příkladem chci ukázat mužům, aby se nedopouštěli tak strašných přestupků.“

Jeden z vězňů, který si odpykává 15letý trest odnětí svobody za pokus o znásilnění dítěte prozradil, že doposud dostal tři kastrační injekce, které mu zabránily dosáhnutí erekce. „Z hlediska zdraví je to hrozné,“ přiznal vězeň. „Potřebuji sexuální život, ale tam dole mi nic nefunguje. Přiznal jsem vinu, proč mě teda kastrovat? Chci žít dál, mám ženu a děti,“ řekl.

Co si o tom myslíte vy? Je to podle vás přiměřený trest, nebo si zaslouží slitování?


Přečtěte si také