Virály

13. září 2018 18:40

redakce Prima Lajk

PŘÍBĚH: Muž, který se narodil bez přirození, ve 44 letech konečně přišel o panictví díky penisu z kůže své paže.

Je neuvěřitelné, co dnešní medicína dokáže a jaké radosti lidem dokáže přinášet.

Představte si, že se narodíte jako muž, ale bez té nejdůležitější chlouby. Přesně to se stalo Andrewovi Wardleovi z Manchesteru, který přišel na svět bez penisu kvůli vzácné poruše zvané extrofie močového měchýře. Díky moderní medicíně se však ve svých 44 letech dočkal bionického penisu – tedy jakéhosi přívěsku vyrobeného z kůže, již mu lékaři odňali z jeho paže. Absolvoval proceduru v londýnské University College Hospital za celkem 50 000 liber (v přepočtu asi 1 433 500 korun), při níž mu vyrobený penis chirurgicky připevnili k tělu. Musel však čekat celých 6 týdnů, než jej mohl vyzkoušet v akci. Poprvé ho pak použil na romantické dovolené v Amsterdamu, kde se svou 28letou přítelkyní ve svých 44 letech konečně přišel o panictví.

V rozhovoru pro deník The Sun uvedl, že je za to neskonale vděčný a moc si pohlavní styk užil. Prozradil také, že musel testovat funkci svého nového přirození každou noc a ráno, a to tak, že jej musel nechat ztopořený po dobu 20 minut. A ono osudné ráno se nakonec dočkal sladké odměny za to, čím vším si musel i společně s přítelkyní projít. Ta poznamenala, že se jednalo o oslavu jejich lásky. Andrewův penis prý vypadá jako každý jiný, funguje však trochu jinak. Sex prý může bez problémů zvládat, i když je opilý. Zároveň prý vyzkoušeli i všechny ostatní možnosti potěšení, tedy orální sex i ruční práci. A jsou nadšení z toho, že teď můžou svobodně praktikovat vše, o co za celá společná „bezpenisová“ léta přicházeli.

Nejdůležitější na tom všem je, že Andrewův penis je spojen s jeho varlaty, takže je plodný a můžou mít děti. Ty také plánují, chtějí zplodit ideálně dvě. V rámci rozhovoru nezapomněl upřímně poděkovat všem chirurgům za celý proces, který společně absolvovali a na jehož konci se dočkal plně funkční chlouby. My jim tedy ze srdce gratulujeme a přejeme si, aby podobných příběhů se šťastným koncem bylo více a více.

Sdílejte článek
Štítky medicína kůže Amsterdam penis Manchester The Sun panictví umělý penis University College Hospital