návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Bratr Logana Paula natočil video, jak přišel o panictví! Internet okamžitě rozjel naštvané reakce. Proč?

Bratři Paulovi zažívají drsné časy.
Vydáno: 05.01.2018
Cokoliv pro slávu
Cokoliv pro slávu Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak nejlépe odvést pozornost od svého vlastního průšvihu? Co takhle přemluvit bratra, aby natočil video, jak přijde o panictví, ale v pravdě to bude ale jenom trapný trik pro získání pozornosti. Aneb to je lekce, kterou vás teď chtějí bratři Paulovi naučit.

Jake Paul, bratr populárnějšího Logana a sám o sobě poměrně slavný vloger, jehož kanál je považován za přátelský pro rodiny, před pár dny totiž sdílel video nazvané „Přišel jsem o panictví“. A to se neukázalo jako zrovna nejlepší nápad.

Video navíc mělo na náhledovém obrázku Jakea s polonahou dívkou v posteli, přičemž v pravdě žádnou takovou scénu neobsahovalo. Video totiž bylo o tom, jak byl Jake poprvé v životě lyžovat. Při momentální kontroverzi způsobené jeho bratrem tak lidé okamžitě tento hloupý tah prohlédli, přičemž Jake jen zbytečně přilil olej do ohně. Video si teď můžete prohlédnout zde:

 

Ani PewDiePie není nadšený

VIDEO: Youtuber PewDiePie se ostře pustil do Logana Paula! Za video s mrtvolou mu nadává do sociopata. Co mu vadí nejvíc?

Blíží se youtuberův konec?

FOTO: Logan Paul vydal zdrcující oznámení po videu s oběšencem! Nejvíce zklame jeho fanoušky

Článek je zařazen v: Jake Paul , Logan Paul , video , kontroverze , kritika , fanoušci , panictví