návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Bratr Logana Paula natočil video, jak přišel o panictví! Internet okamžitě rozjel naštvané reakce. Proč?

Bratři Paulovi zažívají drsné časy.
Vydáno: 05.01.2018
Cokoliv pro slávu
Autor: youtube.com Cokoliv pro slávu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak nejlépe odvést pozornost od svého vlastního průšvihu? Co takhle přemluvit bratra, aby natočil video, jak přijde o panictví, ale v pravdě to bude ale jenom trapný trik pro získání pozornosti. Aneb to je lekce, kterou vás teď chtějí bratři Paulovi naučit.

Jake Paul, bratr populárnějšího Logana a sám o sobě poměrně slavný vloger, jehož kanál je považován za přátelský pro rodiny, před pár dny totiž sdílel video nazvané „Přišel jsem o panictví“. A to se neukázalo jako zrovna nejlepší nápad.

Video navíc mělo na náhledovém obrázku Jakea s polonahou dívkou v posteli, přičemž v pravdě žádnou takovou scénu neobsahovalo. Video totiž bylo o tom, jak byl Jake poprvé v životě lyžovat. Při momentální kontroverzi způsobené jeho bratrem tak lidé okamžitě tento hloupý tah prohlédli, přičemž Jake jen zbytečně přilil olej do ohně. Video si teď můžete prohlédnout zde:

 

Ani PewDiePie není nadšený

VIDEO: Youtuber PewDiePie se ostře pustil do Logana Paula! Za video s mrtvolou mu nadává do sociopata. Co mu vadí nejvíc?

Blíží se youtuberův konec?

FOTO: Logan Paul vydal zdrcující oznámení po videu s oběšencem! Nejvíce zklame jeho fanoušky

Článek je zařazen v: Jake Paul , Logan Paul , video , kontroverze , kritika , fanoušci , panictví