VIDEO: Youtuber PewDiePie se ostře pustil do Logana Paula! Za video s mrtvolou mu nadává do sociopata. Co mu vadí nejvíc?

Logan Paul se stal veřejným nepřítelem číslo jedna.

Logan Paul se na začátku týdne dostal do problémů poté, co na YouTube sdílel video s oběšencem, kterého našel v japonském lese sebevrahů. Za tento odporný čin schytal 22letý youtuber ostrou kritiku jak ze strany médií, tak různých osobností, včetně například Aarona Paula či Sophie Turner. Nyní se do něj ale opřel taky jeden z nejznámějších youtuberů na světě, provokatér PewDiePie.

Ten natočil video pojemnované jednoduše LOGAN PAUL, ve kterém youtuberovi vyčítá vše od výběru náhledového obrázku až po samotný čin, na kterém je podle něj nejhorší, že mrtvolu ukázal. Jedna věc je totiž něco takového objevit, poukázat na to a začít debatu, a úplně jiná věc je se smát, pobíhat okolo a natáčet si to.

PewDiePie o kontroverzi ví své, když loni čelil tvrdé kritice za své antisemitské výkřiky a provokace, po kterých s ním přerušilo spolupráci několik velkých partnerů. To koneckonců ve videu i sám přiznává, když ke konci svých poznámek využívá času k tomu, aby se ze svých prohřešků vymlouval a stavěl se na piedestal za to, že není zdaleka tak špatný člověk, jak se o něm tvrdí. Jeho výstup tak víc než cokoliv jiného zanechává silnou pachuť pokrytectví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také