Virály

14. října 2020 18:12

sarka.turcekova@gmail.com

Rapper adoptoval psa během drsné rasistické hádky! Vážně ho po něm majitelka hodila?

Během slovní potyčky na ulici na rappera začala útočit rasistická žena, která po něm v návalu vzteku hodila svého psa! Rapper jí ho odebral.

Celý incident proběhl v Kalifornii, když se známý rapper Glo Mula pokoušel nastoupit do svého auta. Nemohl to ale udělat, protože na něj začala neznámá žena řvát a útočit na něj ve smyslu, že je mafián a upozorňovat na to, že je „černý“. Když se proti tomu muž ohradil a začal ji natáčet, tak byla ještě o to víc rozrušená a začala na něj dokonce fyzicky útočit. Rapper jí odpověděl: „A co má být, že jsem černej? Co se děje?,“ načež žena plivla na zem a odpověděla mu „A co má být, že jsem bílá?“.

Na to jí Mula odpověděl, že neřekl vůbec nic o jakékoliv rase, označil ji za rasistku a upozornil ji na to, že ona je ta, která vyvolává potyčku. Pak se ženy zeptal, jestli je pes, kterého celou dobu drží, její. Na to rozzuřená žena zareagovala tak, že vyděšené štěňátko mrskla vzduchem směrem na něj. Pes jenom zakňučel a rozeběhl se směrem k Mulovi a schovával se za ním. Rapper psa sebrat a řekl ženě, že už to není její pes.

Později se žena vrátila, aby mu řekla, že má psychické problémy a obvinila ho z krádeže jejího psa. Mula si však zvíře nechal a video sdílel na Twitteru, kde ho zhlédlo už na 2,5 milionu lidí s výmluvným komentářem, že neví, co se děje, ale má nového psa. Doufejme, že se mu bude u nového majitele dobře dařit.


Přečtěte si také