Virály

28. května 2021 15:03

redakce Prima Lajk

Reality show LIKE HOUSE se přesouvá na nový čas! Kdy si budete moci pustit nové díly?

Oblíbený náhled do života influencerů si budou moci diváci užít už o hodinu dříve!

Už přes měsíc můžete na obrazovkách televize Prima sledovat populární reality show LIKE HOUSE, v níž je osm influencerů společně zavřeno v jedné vile, zažívají zde společně radosti i strasti a zejména bojují o diváckou přízeň a výhru půl milionu korun. Pořad se zejména mezi mladými těší ohromné popularitě a je sledován nejen v televizi, ale také v našem on-line archivu. O jednotlivých influencerech v čele s Adamem Kajumim a youtubery Datlem a Jenisem se navíc hojně diskutuje na sociálních sítích, kde je show pořád horkým tématem. Lidi zajímá např. vztah Marka Valáška s Barčou, ale také nová účastnice Djany. Nyní však budete moct oblíbený pořad sledovat v novém čase – a ke všemu dříve!

Od pondělí 31. 5. se totiž LIKE HOUSE přesouvá na vysílací čas 16:15. Důvodem jsou premiérové díly docureality show Policie v akci, která se tímto vrací na svůj tradiční čas. Pořad LIKE HOUSE vzhledem k tomu, že cílí na mladší věkovou skupinu, se tedy bude vysílat již o hodinu dřív, než jste zvyklí. Což samozřejmě znamená, že o hodinu dřív (tedy hned po odvysílání) si budete moci nové díly pustit i v našem archivu. A o hodinu kratší čekání zřejmě potěší nejednoho fanouška.

Sledujte tedy LIKE HOUSE od 31. 5. v novém čase už v 16:15! Na minulé díly se můžete podívat v našem ARCHIVU, kde najdete také velkou nálož BONUSŮ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také