Virály

5. března 2021 06:21

sarka.turcekova@gmail.com

Restaurace geniálně vyprankovala influencera, který chtěl jídlo za promo! Co vtipného mu vzkázali?

Restaurace geniálně vyprankovala influencera, který chtěl jídlo za promo! Co vtipného mu vzkázali?

Právě v době pandemie, kdy bychom měli podporovat místní podniky, protože se zoufale snaží získat zpět své ztráty po uzavření, se spousta influencerů snaží ušetřit na jídle. Zkusil to i jeden influencer, který se pokoušel oslovit londýnskou restauraci s tím, že by od nich chtěl spoustu jídla jen za to, že jim udělá reklamu na svém Instagramu. Kuchaři Jamie Allan a Ed McIlroy zveřejnili vtipnou konverzaci s tímto jedincem spolu s epickým žertíkem, který si na lačného influencera vymysleli. Instagramer si napřed vyžádal asi pět jídel s tím, že by jim mohl na oplátku udělat reklamu.

Majitelé restaurace se na oko tvářili, že by s touto jeho nabídku souhlasili, a tak jejich společný chat pokračoval. Je zajímavé, že muž nenabízel dokonce ani samostatný příspěvek na Instagramu, ale jenom několik Instagram Stories, kde by zřejmě nasdílel jednotlivá jídla spolu s proklikem na stránky restaurace. Majitelé restaurace se jej zeptali, jestli je schopný si vyzvednout jídlo přímo u nich a dali mu adresu. On potvrdil, že ano, a v domnění, že bude mít jídlo zdarma, se vypravil mladý muž na svou cestu. Když už byl skoro na místě a pokoušel se majitelů restaurace zeptat, kde přesně to místo je, tak se ho zeptali „Vidíš policejní stanici?“ a on odpověděl, že ano. Odpověděli mu: Jdi tam a nahlaš se za zločin proti pohostinství.

Pak tento brutální žertík sdíleli na Instagramu restaurace s tím, že takto chtějí bojovat proti všem těm influencerům, kteří si zkoušejí objednat jídlo zdarma jen za promo na svých Instagramech.


Přečtěte si také