Ředitelka byla obviněna ze satanismu
Autor: iStock Ředitelka byla obviněna ze satanismu

Rodiče chtějí odvolat ředitelku školy kvůli jejímu hudebnímu vkusu. Co proboha poslouchá?

Tamara F. . Publikováno: 13.10.2021
Rodiče studentů žádají, aby byla z funkce odvolána ředitelka střední školy. Vadí jim její hudební vkus.

reklama

Sharon Burnsová, ředitelka veřejné střední školy Eden v St. Catharines v Ontariu v Kanadě, byla vyzvána rodiči studentů, aby neprodleně odstoupila ze své funkce. Odstartovala to zveřejněná fotka ředitelky Burnsové, na které je vidět, že je fanouškem heavymetalové skupiny Iron Maiden, a tak prý tíhne k satanistickému hnutí.

Proaktivní rodiče a opatrovníci studentů dokonce sepsali petici, kterou podepsalo 553 lidí. „Jako znepokojení rodiče vnímavých dětí, jsme hluboce rozrušeni, že ředitelka školy veřejně ukazuje satanistické symboly a svou oddanost k satanistickým praktikám na sociálních sítích, kam mají přístup nejen rodiče, ale i žáci,“ znělo v petici. Navzdory tomu ale vznikla protipetice na podporu ředitelky Burnsové, která nasbírala více než 20 tisíce podpisů.

Desítky lidí se ženy dokonce zastaly i veřejně na sociálních sítích, kam psaly, že ředitelka Burnsová nešíří nic jiného než lásku a rovnoprávnost. „Je směšné, že pár rodičů posuzuje člověka podle jedné fotky na Instagramu. Střední škola Eden je veřejná škola, není to žádná křesťanská. Pokud se vám nynější vedení nelíbí, pošlete své dítě jinam,“ zastal se ředitelky jeden z rodičů.

 

Ilustrační foto

FOTO: Otec zažaloval školu poté, co učitelka ostříhala jeho dceři vlasy! Taky by vás to naštvalo?

Škola se musela omluvit studentkám kvůli poznámce o krátkých sukních 1

Soukromá škola tvrdila, že krátké sukně vedou ke znásilnění. Ředitel se za to musel omluvit!

reklama