Virály

9. září 2018 16:28

redakce Prima Lajk

Sexy modelka nabídla policistům trojku, aby jí odpustili dopravní přestupek. Ti ji poslali do vězení. Proč to proboha udělali?

Zdá se, že ne vždy se všechno dá vyřešit sexem.

Asi každý z vás se někdy pokoušel vyvlíknout se z pokuty za špatné parkování nebo příliš rychlou jízdu. Tahle ruská modelka ale pozvedla tyto snahy na novou úroveň, když místo zaplacení pokuty navrhla policistům, aby s ní šli do trojky. Ne, nejedná se o úvod nějakého rozverného pornovidea. Modelka Kira Mayerová tento návrh opravdu učinila a poté, co ji policisté odmítli, byla zatčena a zavřená na 18 měsíců.

24letá hvězda Instagramu nabídla policistům trojku poté, co ji zastavili na silnici a zjistili, že jezdí bez řidičského průkazu, o který přišla kvůli předchozímu dopravnímu přetupku. Zdá se, že se Kira nemínila opět dostat do problému se zákonem kvůli svému řízení. Nejprve prý uchopila jednoho z nich a začala ho škrábat a kopat. Dokonce se snažila i ujet, což se jí však nepovedlo. Když se podařilo policistům šílenou modelku zastavit, přišla s posledním pokusem, jak se vyhnout dalšímu přestupku – a sice již zmíněným návrhem na švédskou trojku. Vzhledem k tomu, že se později přiznala k útoku na strážce zákona i k dopravnímu přestupku, více intimních detailů o jejím návrhu se u soudu neprobíralo.

Nejmenovaný zdroj řekl ruským médiím, že Kira nabídla policistům sex buď s každým postupně zvlášť, nebo s oběma dohromady. Jak už jsme zmínili, policisté ji odmítli a zatkli a přestože poté u soudu neposkytli žádné důkazy, sama modelka uvedla, že s obviněním plně souhlasí, svého činu lituje a policistům se omlouvá. To naznačuje leccos. Svůj trest si Kyra odpyká v ruském nápravném táboře s nízkým stupněm ostrahy. Navíc jí byl zrušen její instagramový účet, který sledovalo 148 000 lidí. Nuže, třeba si z této zkušenosti odnese poučení, že sex je mocný, ale ani on nedokáže vyřešit všechny problémy.

Sdílejte článek
Štítky silnice Instagram policista sex věznice dopravní přestupek modelky trojka

Přečtěte si také