Virály

26. srpna 2020 16:32

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy suplující učitelka svedla 15letého žáka a kupovala mu drogy! Jaký trest za to dostala?

Mladá učitelka věnovala 15letému klukovi napřed hodně pozornosti, pak mu ale začala kupovat sladkosti a nakonec drogy. To všechno proto, aby ho přemluvila k sexu.

Kellie Louise Smith pracovala ve svých 28 letech jako asistentka učitelky ve škole v anglickém Coventry. Jenomže učit děti jí evidentně nestačilo. Pracovala ve škole tři roky, když vyšel na světlo její románek s teprve patnáctiletým žákem. Začalo to docela nevinně. Napřed žákovi začala věnovat víc pozornosti než ostatním dětem. Pak mu začala tajně kupovat sladkosti. Tyto hranice stále posouvala a skončilo to tak, že mu koupila drogy, konkrétně marihuanu a kokain. Zřejmě proto, aby si ho více naklonila a aby byl povolnější k intimnostem, které s ním zamýšlela.

Skončilo to tak, že patnáctiletému podstrčila svoje telefonní číslo, když s ním flirtovala ve školním autobusu, který sama řídila. Hned příští den jí žák zavolal a ona ho svezla do Coventry, cestou se však zastavili na benzince a ona mu koupila papírky, aby si mohl zakouřit a zastavili se ještě pro kokain. Poté odjeli na hotel Holiday Inn Express v Nuneatonu. Tam se spolu s patnáctiletým žákem opravdu vyspali. Nutno podotknout, že to bylo minimálně dvakrát a rozhodně šlo o dobrovolný sex. Svým kamarádům později žák prozradil, že má učitelka hezké tělo a že už měli sex v autě.

Asistentka učitelky dostala za svůj románek s žákem trest v délce 32 měsíců. Verdikt zněl tak, že využila zranitelnosti oběti k uspokojení svých sexuálních potřeb. Má přitom doma malou dcerku, kterou teď kvůli trestu nebude moci nějakou dobu vídat.


Přečtěte si také