Sexy suplující učitelka svedla 15letého žáka a kupovala mu drogy! Jaký trest za to dostala?

sis. Publikováno: 26.08.2020
Mladá učitelka věnovala 15letému klukovi napřed hodně pozornosti, pak mu ale začala kupovat sladkosti a nakonec drogy. To všechno proto, aby ho přemluvila k sexu.

reklama

Kellie Louise Smith pracovala ve svých 28 letech jako asistentka učitelky ve škole v anglickém Coventry. Jenomže učit děti jí evidentně nestačilo. Pracovala ve škole tři roky, když vyšel na světlo její románek s teprve patnáctiletým žákem. Začalo to docela nevinně. Napřed žákovi začala věnovat víc pozornosti než ostatním dětem. Pak mu začala tajně kupovat sladkosti. Tyto hranice stále posouvala a skončilo to tak, že mu koupila drogy, konkrétně marihuanu a kokain. Zřejmě proto, aby si ho více naklonila a aby byl povolnější k intimnostem, které s ním zamýšlela.

Skončilo to tak, že patnáctiletému podstrčila svoje telefonní číslo, když s ním flirtovala ve školním autobusu, který sama řídila. Hned příští den jí žák zavolal a ona ho svezla do Coventry, cestou se však zastavili na benzince a ona mu koupila papírky, aby si mohl zakouřit a zastavili se ještě pro kokain. Poté odjeli na hotel Holiday Inn Express v Nuneatonu. Tam se spolu s patnáctiletým žákem opravdu vyspali. Nutno podotknout, že to bylo minimálně dvakrát a rozhodně šlo o dobrovolný sex. Svým kamarádům později žák prozradil, že má učitelka hezké tělo a že už měli sex v autě.

Asistentka učitelky dostala za svůj románek s žákem trest v délce 32 měsíců. Verdikt zněl tak, že využila zranitelnosti oběti k uspokojení svých sexuálních potřeb. Má přitom doma malou dcerku, kterou teď kvůli trestu nebude moci nějakou dobu vídat.

Učitelka dostala trest za znásilnění žáka

Učitelka, která znásilnila svého 14letého žáka, půjde sedět. Jaký trest tahle sexy kost dostala?

žena

ODHALENO: Nadváha může totálně zničit váš sexuální život, tvrdí experti. Za jaké problémy může?

reklama