Tragédie si vyžádala mnoho mladých životů
Autor: istock.com Tragédie si vyžádala mnoho mladých životů

Smrtící blesk udeřil do 16 lidí, zatímco si pořizovali selfíčka. Kde k šílené tragédii došlo?

Tamara F. . Publikováno: 13.07.2021
Šestnáct lidí zemřelo při pořizování selfíček během bouře v Indii.

reklama

Vražedný blesk udeřil do šestnácti lidí, kteří si pořizovali selfíčka a videa během velké bouřky na strážní věži Jantarové pevnosti v indickém Jaipuru. V době incidentu bylo na vrcholu věže až 27 lidí; některým se však podařilo uskočit ve snaze vyhnout se úderu blesku. Policejní důstojník potvrdil, že se jednalo vesměs o mladé lidi.

Jaipus nebyl jediným místem, kde ke smrtícím úderům blesku došlo. Další tragické incidenty byly zaznamenány ve státech Uttarpradéš a Madhjapradéš, kde zemřelo nejméně 45 lidí, uvedlo BBC News. Podle úředníků byl počet obětí v těchto oblastech vysoký zejména kvůli stavebním pracím, které na místech probíhali.

Bohužel to není ojedinělý případ, ke kterému před pár dny v Indii došlo. Každý rok je v Indii usmrceno bleskem až dva tisíce lidí a v roce 2019 došlo až k 2876 úmrtím v důsledku úderu blesku. S ohledem na tuto skutečnost byly Národním úřadem pro správu katastrof (NDMA) označeny bouřky jako „největší zabiják přírodní katastrofy v Indii,“ uvedl Hindustan Times.

Muž se podělil o strhující zážitek

Muž, který přežil vlastní smrt, konečně promluvil. Říká, že navštívil peklo i nebe

S nevěrnou manželkou parádně zatočil.

Muž našel svou manželku v posteli s jiným chlapem. Začal si s nimi dělat tato parádní selfie a stal se hrdinou internetu!

reklama