Virály

23. července 2018 11:27

redakce Prima Lajk

SMUTNÉ VIDEO: Matka sdílela způsob, jakým byla její dcera šikanovaná. Reakce ostatních vám zlomí srdce!

Matka šikanované dívky sdílela šokující způsoby, jakým její dceři ubližovali.

Šikana ve školách je bohužel i v dnešní době stále na denním pořádku. V těch mírnějších případech se děti zocelí, šikana ustane, a s trochou štěstí na to všichni do pár let zapomenou. V těch opravdu hodně špatných případech, ale může šikana vést až k sebevraždě. A protože nikdy nejde dopředu říct, jak člověk na fyzický a především psychický tlak bude reagovat, je především na rodičích, aby se svými potomky mluvili, a všechny negativní známky chování už v raném věku odstraňovali. V opačném případě to může dopadnout třeba takto:

Dívka ve videu se jmenuje Julianna a její matka nedávno musela sdílet smutný příběh toho, jak její dceru ve škole šikanovali. Děti jí pravidelně nadávaly, na chodbách strkali, a několikrát dokonce i do očí tvrdili, že by se měla zabít.

Jednou musela maminka do školy pro dívku přijet, protože nemohla přestat plakat, jak byla otřesená. Při odchodu ze školy pak matce sdělila, jak jí opět všichni nadávali, a jak se jí nikdo ve škole nebyl schopný zastat. Což jsou věci, o kterých třináctiletá Julianna koneckonců sama mluví ve svém videu. A reakce lidí, na tento šokující příběh? Nemohla by být pozitivnější!

Sdílejte článek

Přečtěte si také