Virály

24. dubna 2019 12:28

redakce Prima Lajk

Stalkerka poslala muži 159 tisíc esemesek a nechápe proč je ve vězení. Po těchto děsivých zprávách to vy hned pochopíte

Pamatujete se ještě na tu ženu, která poslala svému vyvolenému 159 tisíc esemesek po první schůzce? Teď se vyjádřila k tomu, proč to udělala.

Možná si vzpomínáte na Jacqueline Ades, ženu která poslala během pár měsíců na 159 tisíc esemesek muži svých snů a dokonce se mu vloupala do domu. To všechno udělala jenom proto, že se jí na první schůzce zalíbil a nejspíš se do něj zamilovala. Jenže to chování šílené stalkerky neomlouvá. Poté, co ji zavřeli do vězení, dostala konečně možnost se k tomu vyjádřit. Její reakci ale nepochopíte.

Jacqueline absolutně nechápe, kde je chyba a proč byla zavřená. Kromě toho chce jít k soudu a věří, že ten uzná, že je nevinná a že muž neobtěžovala. Dokonce věří, že by si ji měl vzít! Přitom některé z esemesek, které muži poslala během deseti měsíců, jsou opravdu děsivé. Třeba jako „Udělala bych si sushi z tvých ledvin a kosti tvých rukou bych použila jako hůlky.“ nebo „Co já bych udělala s tvojí krví! Koupala bych se v ní a neopovažuj se mě opustit… Zabiju tě.“

Policisté ji zatkli, když se koupala ve vaně v domě svojí oběti, kam se vloupala. Přesto prý nemůže uvěřit tomu, že je ve vězení kvůli textovkám. Prý si hrála jen se svou představivostí a pak se ukázalo, že to muže děsilo. Přesto byla už minulý rok v květnu shledána mentálně nekompetentní a už mohla být z vězení venku, kdyby dodržela desetiletý zákaz kontaktovat daného muže. Jenže ona požaduje, aby soud prohlásil, že je nevinná a požádají je, aby se vzali… Uff.

Sdílejte článek

Přečtěte si také