Joe W. Egener je opravdu skvělý otec
Autor: facebook.com/Special-Neat-Treats Joe W. Egener je opravdu skvělý otec

Táta koupil zmrzlinový vůz z tohohle kouzelného důvodu! Co dojemného udělal?

Tamara F. . Publikováno: 26.07.2021
Otec dal svým dvěma dětem s Downovým syndromem skvělou pracovní příležitost.

reklama

Jakmile je člověk jednou rodičem, celý svět se mu otočí vzhůru nohama. Jako by neexistovalo nic důležitější, než zaopatřit a dohlížet na rodinu. Je jedno, zda už jsou děti velké a dávno to nejsou malá mimina. Ve vašich očích to budou navždy malé děti, kterým musíte pomoci, ať se děje, co se děje.

Stejně tak to má i Joe W. Egener z Ohia, otec deseti dětí, včetně dcery Mary Kate (21) a syna Josha (18), kteří oba trpí Downovým syndromem. Joey chtěl vždy celé rodině dopřát to nejlepší a zajistit svým dětem ten nejlepší start do života. Jednou dostal skvělý nápad, jak naučit Mary Kate a Joshe samostatnosti, starat se o finance, a přitom jim poskytnout pracovní příležitost bez stresového prostředí.

Společně se svou manželkou kopili zmrzlinový vůz, který nejen dělá radost dětem v sousedství, ale rovněž v něm mohou pracovat sourozenci Egenerovi, kteří potřebují zvláštní péči. Pojízdná zmrzlinárna s názvem „Special Neat Treats“ má ohromný úspěch nejen mezi sousedy, ale za zmrzlinou se vydávají i lidé z okolních měst.

Manželé neměli tušení, jak bude zmrzlinový vůz populární, ale nyní jsou nadšení, že ho koupili. Sourozenci se v malém byznysu našli a prodávání zmrzliny jednoduše milují. „Nezáleží na tom, jaká je vaše rodinná situace nebo čím si procházíte. Jedna věc tu bude vždy, a tou je naděje,“ řekl s úsměvem Joe Egener.

Dívku s Downovým syndromem vystřihli z ročenky 2

VIDEO: Dívku s Downovým syndromem vynechali ze školní fotky. Neuvěříte, jakou pro to měli omluvu

Obchodní řetězec musel ženě vyplatit vysoké odškodné

Obchod musel vyplatit zaměstnankyni s Downovým syndromem miliardy korun. Bylo to právem?

reklama