Virály

20. dubna 2018 13:22

maku-la@seznam.cz

Těchto 7 znaků vám prozradí, že už o vás nestojí! Pokud dělá tyto věci, běžte od něj

Láska časem vyprchá, s tím nikdo nic nenadělá, ale pokud najdete spřízněnou duši, tohle se vám nikdy nestane.

Když chlap ztratí zájem, žena to pozná. Pokud je ale slepě zamilovaná, přehlíží i milenku v posteli. Pokud váš partner vykazuje tyto věci, zamilovanost už ho přešla a rozhlíží se po jiných.

1. Neodepisuje na zprávy

Chlapci mohou být velmi líní odepisovat, ale to neplatí, pokud mu píše jeho přítelkyně. Je-li mrtvý, zjišťuje, jestli to jeho dívka ví. Pokud tedy trvá hodiny, než odpoví na vaše zprávy nebo je prostě ignoruje, můžete začít podezřívat.

2. Nezvedá vám telefon

Nemluvíme o tom, když vám jednou za čas nezvedne telefon, ale o tom, když vidí dva zmeškané hovory a ani po celém dni nezavolá zpátky. Také pokud dobře víte, že má telefon na stole v kanceláři, a vy mu zavoláte, jestli platí, že se uvidíte a on vám telefon záměrně nebere. Ztratil o vás zájem.

3. Vždy má výmluvy

Když se o někoho zajímá, vždy najde řešení, jak se s člověkem vidět, nikoli nekonečnou řadu výmluv.

4. Nedrží vás za ruku

Mnoho lidí může oponovat tím, že je možná příliš plachý. Dobře, souhlasíme, ale vždycky s tím měl problém? Pokud ano, pak je to normální, ale pokud to začal dělat nedávno, je to problém.

5. Nemá rád mluvení o svém dni.

Pokud vás miluje, bude mít určitě zájem sdílet svůj den a popíše vám ho do posledního detailu. Pokud má výčitky svědomí, bude odvádět pozornost od tématu.

6. Nezajímá se o vaši pohodu.

Pokud se už o vaši pohodu nezajímá, zřejmě mu to je jedno. Pokud vidí, že nejste v pohodě, spíše ho to otravuje, než aby vám pomohl.

7. Nechce vás představit své rodině nebo přátelům.

Dobře, všichni víme, že vás nebude představovat rodině nebo blízkým přátelům, dokud vás nebude milovat. Ale pokud nikdy o rodině nemluví a nikdy neříká, že vás přivede, je něco špatně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také