Virály

7. února 2018 14:54

redakce Prima Lajk

TEST: Která postava z obrázku je nejmladší? Odpověď toho o vás řekne více, než si myslíte!

Jednoduché zadání, které toho o vašich vlastnostech a chování napoví více, než byste tušili.

Máme tu další psychologický test od odborníků, který toho řekne mnoho o vaší osobnosti. A zaručujeme vám, že to bude opravdu sedět. Zadání je přitom jednoduché. Zadívejte se na siluety dětí na hlavním obrázku a zamyslete se nad tím, které je podle vás nejmladší. Vaše odpověď pak podle odborníků jasně popíše vaší povahu. Tak schválně, která postavička je podle váš nemladší?

Postava č. 1 – Máte velmi dobrou intuici, díky které vás všichni respektují. Umíte se rychle, a hlavně správně, rozhodnout. Nad jistými věcmi ale naopak přemýšlíte až příliš dlouho a dáváte si s nimi načas. A kvůli tomu můžete lézt některým lidem dost na nervy.

Postava č. 2 – Rádi se učíte novým věcem, všechno vás zajímá a vše potřebujete vědět. Jste tak trochu introvert, který netouží po pozornosti ostatních a na mnohé působíte až nepřístupně a odtažitě. Více se otevřete až lidem, jimž opravdu důvěřujete. Vaše okolí vás považuje za bystrého a rozumného.

Postava č. 3 – Pro tento obrázek se v testu rozhodlo nejméně lidí. Tito lidé jsou prý velmi citliví. Na rozhodování důležitých věcí potřebujete čas, protože si chcete vše pořádně promyslet a mít na to chladnou hlavu. Jste velmi kamarádský, uvolněný, otevřený a navazování nových kontaktů vám nedělá problém.

Sdílejte článek

Přečtěte si také