Virály

5. března 2021 05:13

sarka.turcekova@gmail.com

TEST: Vyber si, jakou barvu vlasů tajně chceš. Co to vypovídá o tvojí povaze?

Existuje tolik barev, na které si můžeš obarvit vlasy. Tvoje preferovaná barva vlasů může hodně říci o tvé osobnosti.

Hnědá

Brunetky jsou známé svou tvrdou prací a odhodláním. Vždy musí zůstat zaneprázdněny, jinak se neuvěřitelně nudí. Jejich úžasné plánovací schopnosti jim pomáhají vyrovnat se s jakýmikoli problémy. Typické pro ně je také efektivní vedení. Hnědovlasým lidem je blízké také teplo a pohodlí. Jsou spolehlivé a milují dlouhodobé vztahy.

Černá

Lidé s černými vlasy jsou tiší, introvertní a trochu sebestřední. Jsou to tajemná stvoření, která milují poezii. I když jsou tyto vlasy nejsilnější, nejsou černovlasí lidé hrubí. Jsou naopak citliví, tajemní a ohleduplní. Jsou dobrými posluchači, což z nich dělá dobré terapeuty a poradce.

Červená a zrzavá

Zrzky zřídka trpí nízkou sebeúctou. Využívají každého momentu a jdou si za svými sny. Přestože jsou citlivější na bolest, nevystraší je. Zrzaví lidé jsou dobrodružní, energičtí a romantičtí. Bouřlivé vztahy jsou kořením jejich života. Lidé se zrzavými vlasy jsou plní energie a rychle se přizpůsobují.

Blonďatá

Světlovlasí lidé jsou klidní, uvolnění a přízemní a moc si nedělají starosti s tím, co se kolem nich děje. Lidé považují blonďaté lidi za bystré a inteligentní. Ženy se světlými vlasy jsou vždy v centru pozornosti, takže není divu, že je muži považují za přístupnější. Přesto je pro blondýnky obtížné udržovat správnou stabilitu, pokud jde o vztahy.

Fialová

Lidé, kteří dávají přednost této královské barvě, jsou v naprostém souladu se svojí myslí a emocemi. Jsou kreativní, umělečtí a vyvážení. Lidé s fialovými vlasy mají velkou fantazii a nebojí se vyjádřit. Je vysoce pravděpodobné, že mají nějaké tetování. Snaží se být individuální a autorita a pravidla jsou pro ně limity. Pokud máte fialové vlasy, lidé si vás všimnou a ocení vaši kreativní kštici.

Modrá

Pokud máte modré vlasy, budete pravděpodobně klidní, důvěryhodní a máte rádi mír. Lidé s modrými vlasy jsou racionální myslitelé a vždy si napřed všechno dobře rozmyslí, než začnou jednat. Lidé je respektují pro jejich srdce ze zlata, loajalitu a vstřícnost.

Růžová

Pokud máte v plánu pořídit si růžové vlasy, jste emocionálně expresivní a jste v těsném kontaktu se svými pocity. Růžovovlasí lidé se nebojí zkoušet nové věci a jejich smysl pro módu je jejich druhou přirozeností, a proto určují trendy. Jsou také považováni za starostlivé.

Bílá

Bílé vlasy jsou považovány za chladné a bez emocí, ale jejich účes je jen maskou. Ti, kteří dávají přednost této barvě, jsou mimořádní a sebevědomí. I když je těžké najít svou spřízněnou duši, jsou velmi vděční za to, když potkají někoho, koho mají rádi.

Šedá

Ti, kteří vyhledávají šedé vlasy, jsou neuvěřitelně introvertní. Někdy mají pocit, že do sebe nezapadají nebo nikam nepatří. Díky své praktické a klidné povaze vyhledávají vyvážený a klidný život. Nejlépe by se tito lidé dali popsat jako velmi inteligentní, emocionálně stabilní a loajální. Přestože tráví většinu času sami, tak jim to nebrání vychutnávat si život po svém.

Sdílejte článek

Přečtěte si také