Virály

31. ledna 2022 10:19

redakce Prima Lajk

Testerka erotických hraček odhalila, jestli jde opravdu o práci snů. Jak vypadá její normální den?

Profesionální sexpertka na erotické hračky prozradila, že nejde o tak vzrušující zaměstnání, jak se na první pohled může zdát.

Být testerkou sexuálních hraček může znít pro nejednu ženu jako práce snů. Vždyť mít orgasmy, a ještě ke všemu za peníze? To je to nejlepší zaměstnání na světě, říkáte si. Profesionální testerka vibrátorů a jiných erotických hraček Edwin Caitová, která se tím živí už třicet let, však odhalila, že to není tak jednoduché, jak si můžou lidé myslet.

No a jak vůbec Edwin běžný pracovní den vypadá? Úplně jednoduše. Klienti jí posílají své produkty na vyzkoušení a potom už „jen“ testuje. „Není to jenom o potěšení, jak by si někdo mohl myslet,“ nechala se slyšet sexpertka Edwin. „Ačkoli jsem nadšená, když mi dorazí nová hračka, nedívám se na to jako ‚Ó můj bože, dneska budu masturbovat!‘. Beru to jako úplně normální práci a přistupuji k ní seriózně,“ prozradila.

Každou jednu věc podrobí důkladné prohlídce i praktickému testu a hodnotí výkon, vzhled, výdrž, obal i požitek z používání. „Snažím se myslet na každou jednotlivou osobu, která si bude chtít hračku koupit. Snažím se být jako náročná, ale objektivní zákaznice. Nejdůležitějším aspektem mých recenzí je upřímnost. Vždycky na 100 procent řeknu, jestli za to hračka stojí, nebo ne,“ řekla Edwin, která je v branži už v podstatě legendou.

Sdílejte článek
Štítky hračka vibrátor pracovní poměr sexuální hračky erotické hračky recenze sexpertka

Přečtěte si také