Virály

8. července 2021 10:02

brejsova.t@gmail.com

Tiktokerka odhalila, kolik ve skutečnosti vydělává. Z částky vám spadne brada!

Známá influencerka na sociální síti TikTok prozradila, kolik si díky populární platformě ve skutečnosti za měsíc vydělá peněz.

Sociální síť TikTok čím dál více přitahuje miliony lidí po celém světě, kteří sledují či vytvářejí obsah, který baví. Mnoho z nich si však klade otázku, zda se dá díky této platformě skutečně uživit a kolik si vůbec influenceři, kteří mají několik tisíc sledujících, vydělají za měsíc.

Star Holroyd, influencerka s necelými 700 tisíci sledujícími, je na TikToku tvůrcem kreativního obsahu na plný úvazek a je na příjmu ze sociálních sítí zcela závislá. Nyní natočila upřímné video o tom, kolik peněz je schopná si díky sdílení krátkých videí vydělat. Hvězda zdůrazňuje, že jen velmi málo influencerů se uchytí natolik, aby byly jejich zdroje příjmů dostačující.

Díky tvorbě obsahu, propagací produktů a sponzorství značek si Star vydělala v dubnu 150 626 korun, 51 000 korun v květnu a neskutečných 235 000 korun za minulý měsíc. Poté však poznamenala, že toto odvětví je velmi nepředvídatelné a nejisté, o čemž svědčí drastické rozdíly mezd z měsíce na měsíc. Mnoho jejích fanoušků však děkovalo za influenceřinu upřímnost a byli vděční, že jim pravdivě odpověděla na tuto choulostivou otázku.


Přečtěte si také