Pákistánská influencerka čelí kritice.
Autor: instagram.com/dollyofficial1 Pákistánská influencerka čelí kritice.

TikTokerka zapálila les jenom kvůli zhlédnutí. Na internetu vyvolala obrovskou vlnu pobouření

Tamara F. Publikováno: 19.05.2022
Pákistánská influencerka čelí silné kritice kvůli založení lesního požáru.

reklama

Myšlení některých internetových hvězdiček je někdy opravdu nepochopitelné. Kvůli počtu zhlédnutí a slávě jsou schopné udělat takřka cokoli, dokonce založit i lesní požár. Přesně to totiž udělala pákistánská tiktokerka Humaira Asghar, která má na svém účtu přes 11,5 milionu sledujících.

Ve videu, které se stalo ihned po zveřejnění virální, je influencerka vidět ve stříbrné róbě, jak prochází před hořícím lesem. K videu napsala trefný popisek: „Oheň vybouchne kdekoli, kde jsem já.“ Za obskurní video však místo pochval sklidila obrovskou vlnu pobouření. Pákistán totiž zažívá historickou vlnu smrtících veder, v jejímž důsledku krajinu zachvacují mohutné lesní požáry a nebývalé sucho.
Video bylo po extrémní kritice z řad uživatelů internetu smazáno a Asghar vydala prohlášení, ve kterém uvedla, že to nebyla ona, kdo požár založil a jen ho využila k tomu, aby se před ním natočilo. V reakci na to však pákistánská ekologická aktivistka namítla, že se měla raději pokusit oheň uhasit, místo aby se před ním nakrucovala. Kde je pravda, už asi nezjistíme, a tak si každý na to musí udělat obrázek podle svého selského rozumu.
Doktor přišel kvůli TikToku o práci 1

VIDEO: Slavný doktor z TikToku přišel o práci. Točil totiž videa během operací

Doktor přišel kvůli TikToku o práci 1

VIDEO: Slavný doktor z TikToku přišel o práci. Točil totiž videa během operací

reklama