Muži se řídí pravidlem méně je někdy více
Autor: istock.com Muži se řídí pravidlem méně je někdy více

Tohle je důvod, proč si muži nezútulňují své domovy. Proč je dekorace vůbec nezajímá?

Tamara F. Publikováno: 24.01.2022
Mužům stačí ke štěstí málo.

reklama

Jakmile vejdete do něčího bytu, většinou je na první pohled jasné, zdali hnízdečko obývá žena, nebo ne. Právě něžné pohlaví se totiž stará o to, aby byl byteček hezky útulný a bylo z něj cítit „teplo domova“. Jakmile ale muž bydlí sám, jen těžko u něj najdete chlupaté polštáře, svíčky, květiny nebo závěsy, které ladí s koberci.

Proč chlapům přijdou tyhle dekorace tak zbytečné? Jedné ženě vrtala hlavou tato myšlenka tak dlouho, až se rozhodla jít na místo, na kterém najde člověk odpověď na jakoukoli otázku – na Reddit. Mužští uživatelé neváhali s odpověďmi a vysvětlili, proč dávají přednost pravidlu „méně je někdy více“.

„Mám jen dekorace, ke kterým mám nějakou citovou vazbu. Třeba plakát z koncertu, fotky mého psa nebo oblíbené knížky. Nic víc nepotřebuju,“ podělil se o svůj názor jeden z uživatelů. Druhý zase napsal: „Pro mě to je naprostá zbytečnost, na kterou by se jenom prášilo.“ S takovými odpověďmi drtivá většina mužů naprosto souhlasila. Prostě jim to přijde zbytečné. Tak to vidíte, opět další důkaz, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.

 

Jak být správný gentleman

ODHALENO: 7 věcí, které muži dělají a ženy je za to milují. Z čeho se dámám podlomí kolena?

Plus size

ODHALENO: Muži prozradili, proč milují holky krev a mlíko! V čem jsou nejlepší?

reklama