Virály

24. ledna 2022 11:24

redakce Prima Lajk

Tohle je důvod, proč si muži nezútulňují své domovy. Proč je dekorace vůbec nezajímá?

Mužům stačí ke štěstí málo.

Jakmile vejdete do něčího bytu, většinou je na první pohled jasné, zdali hnízdečko obývá žena, nebo ne. Právě něžné pohlaví se totiž stará o to, aby byl byteček hezky útulný a bylo z něj cítit „teplo domova“. Jakmile ale muž bydlí sám, jen těžko u něj najdete chlupaté polštáře, svíčky, květiny nebo závěsy, které ladí s koberci.

Proč chlapům přijdou tyhle dekorace tak zbytečné? Jedné ženě vrtala hlavou tato myšlenka tak dlouho, až se rozhodla jít na místo, na kterém najde člověk odpověď na jakoukoli otázku – na Reddit. Mužští uživatelé neváhali s odpověďmi a vysvětlili, proč dávají přednost pravidlu „méně je někdy více“.

„Mám jen dekorace, ke kterým mám nějakou citovou vazbu. Třeba plakát z koncertu, fotky mého psa nebo oblíbené knížky. Nic víc nepotřebuju,“ podělil se o svůj názor jeden z uživatelů. Druhý zase napsal: „Pro mě to je naprostá zbytečnost, na kterou by se jenom prášilo.“ S takovými odpověďmi drtivá většina mužů naprosto souhlasila. Prostě jim to přijde zbytečné. Tak to vidíte, opět další důkaz, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše.


Přečtěte si také