Jaké je to na druhé straně?
Autor: istock.com Jaké je to na druhé straně?

Týpek, co vstal z mrtvých, odhalil, jaké to bylo na druhé straně! Co přesně viděl?

Publikováno: 03.02.2018
Vážně existuje život po smrti?

reklama

Nikdo neví, co se přesně stane v momentě, kdy zemřete. Existují teorie, nikoliv ovšem důkazy. Ať už tedy věříte v přesun do nebe, nebo věčnou prázdnotu, dokud nenastane váš čas, pravděpodobně se pravdy nikdy nedočkáte.

Nebo jsme si to alespoň doteď mysleli. Jistý Dr. Eben Alexander, neurochirurg a autor knížky „Living In A Mindful Universe: A Neurosurgeon's Journey Into The Heart Of Consciousness“ se teď svěřil, jaké to bylo být týden v kómatu a co všechno zažil, respektive cítil.

Alexander ve své knize popisuje pocit něčeho daleko většího, než jsme my, a jak nyní má větší pochopení pro život a co následuje po něm. Podle jeho slov k němu sestoupila bytost ze světla, do toho hrála hudba a on prostupoval jakýmisi portály skrz zelené louky, vodopády a jezírka krystalů.

Tohle samozřejmě není opravdový důkaz, a to i přesto, že výše zmíněný doktor vyučoval mozkovou vědu na Harvardu. Doktor si myslí, že důkazy pro zážitky na pomezí smrti jsou čím dál častější, důkazů pro to, jak k nim však dochází, je stále minimum. O podobném fenoménu mimojiné vypráví i příběh letošního snímku Hráči se smrtí.

Jaké nebezpečí čeká planetu Zemi?

Zemi hrozí obrovské nebezpečí, které nikdo nedokáže ovlivnit. Bude tahle katastrofa znamenat konec světa?

Konečně chutná studie

KONEČNĚ! Pizza je zdravější než většina cereálií, potvrdili vědci. Proč byste neměli jíst nic jiného?

reklama