Virály

26. září 2022 12:18

redakce Prima Lajk

Týpek drží zvednutou ruku ve vzduchu už 10 let! Proč to proboha dělá?

Ind drží zdviženou paži ve vzduchu už celou dekádu.

Asi každý někdy zažil bolest ruky, když ji nepřetržitě drží ve vzduchu několik minut. Teď si ale představte tohle podstoupit na několik let. Přesně to totiž dělá týpek z Indie, který tím údajně vzdává hold svému Bohu. Pravou paži drží vzhůru už nepřetržitě deset let a nepolevuje ani když spí.

Podle svých slov už v ruce nemá žádný cit a končetina proto zůstává nahoře sama od sebe. Zároveň však Ind přiznal, že už ve zvednuté paži nemá žádnou sílu a jeho dlaň je celá zkroucená.

Týpek vyvolal na internetu docela slušnou debatu a lidé si neodpustili ani pár vtípků. „Celý smysl toho je, že má výmluvu k tomu, aby už nemusel nic dělat. To je geniální,“ uznale zhodnotil Inda jeden z uživatelů, zatímco druhý zavtipkoval s tím, že je alespoň vždy první, kdo se hlásí.

Pokud vám ale přijde tenhle desetiletý výkon úctyhodný, muž jménem Amar Bharati vás dokonale ohromí. Sám má totiž zvednutou ruku neuvěřitelných 45 let a v dohledné době ji nehodlá položit. Obdobně jako nejmenovaný týpek z Indie to dělá kvůli hinduistickému božstvu, kterému zasvětil celý život.

Sdílejte článek

Přečtěte si také