Týpek, který natáčel svou holku, jak z donucení chodí nahá po ulici, půjde sedět. Jaký trest dostal?

Za to, že jí způsobil celoživotní trauma, by měl dostat mnohem větší trest.

Muž, který nutil svou přítelkyni, aby chodila nahá po New Yorku, křičel na ni a natáčel ji při tom, dostal 2 až 7 let ve vězení. 26letý Jasson Melo byl podle médií odsouzen za nátlak, útok, vyhrožování, obtěžování a vystavení nebezpečí dítěte. Okresní prokurátor označil tento případ za závažné domácí násilí, kdy Jasson opakovaně napadl matku svého dvouměsíčního dítěte, nutil ji v lednu běhat venku nahou, její ponížení natočil a pak šířil na internetu.

Incident, k němuž došlo v lednu roku 2016, začal vniknutím obviněného do bytu, který sdílel s nejmenovanou ženou a jejich dvouměsíční dcerou. Po páté hodině ranní se s ženou začal hádat kvůli zprávám, které jí poslal jiný muž. Později přitom uvedla, že její vztah s Jassonem skončil a ona se od něj chystala odstěhovat. Jasson ji však opakovaně udeřil do obličeje, žeber a žaludku a vyhrožoval jí, že ji shodí ze schodů. V 8 ráno ženu donutil opustit byt pouze v ručníku, který z ní strhl. Celou akci natáčel a poté sdílel na sociálních médiích.

Oběť policii sdělila, že jí Jasson vyhrožoval zabitím, pokud odmítne dělat, co jí nařídil. Uvedla také, že se musela odstěhovat poté, co se inkriminované video stalo virálem, protože se bála o bezpečnost svou i svého dítěte. Cítila se zahanbená, ztrapněná a začala být paranoidní. Jasson navíc později zkoušel i prodávat věci spojené s videem, včetně triček a čepic s citacemi toho, co v něm říkal. Soudce mu uložil maximální trest, který je za tento trestný čin možné uložit, a to 2 až 7 let. Dodal navíc, že podle něj Jassonův pohled na ženy patří někam do dob temna, jsou pro něj totiž pouhým majetkem. Tak doufejme, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Sdílejte článek
Štítky video trest nahota

Přečtěte si také