Virály

11. ledna 2021 20:20

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek, který se oženil s gumovou pannou, ji teď podvádí s novým objektem! Co si vybral?

Muž, který je šťastně ženatý se svou sexuální pannou, ji teď začal podvádět s jiným předmětem. Jeho panna se totiž momentálně opravuje.

Kulturista Jurij Tolochko, který je z Kazachstánu, se v listopadu oženil se svou silikonovou láskou Margo. Určitě by spolu byli šťastni na věčnost. Jenže Margo prý začala mít deprese kvůli ošklivým poznámkám hejtrů na internetu. Začali se jí posmívat kvůli vzhledu. Tak se její manžel (po rozmluvě s ní) rozhodl, že jí zaplatí „plastickou operaci“, na kterou pak následně panna šla. Jenže vyvstal nějaký další problém, a tak se s ní musel loni jen několik dní před Vánoci rozloučit, aby podstoupila opravu a byla „životaschopná“ nebo spíš řečí běžných smrtelníků provozuschopná. Mezitím však nelenil a nahrál na svůj Instagram nové video, které ukazuje, že svou manželku „podvádí“ s nějakým divně vypadajícím předmětem.

Celou dobu ho hladí po vyvýšeninách a slastně u toho vzdychá. Těžko říct, co to přesně je, ale může to nosit na hlavě jako zvláštní typ masky na obličej. K videu dodal: Vypadá to, že mám novou vášeň. Jeden z jeho 99 tisíc sledujících se ho pak otevřeně zeptal, jestli podvádí svou ženu. On na to odpověděl, že možná. Nemůže prý v těchto dnech vystát, že je v nemocnici – rozumějte v opravně. Dvojice se vzala v listopadu, protože jim jejich sňatek „nevyšel“ na začátku roku v březnu kvůli pandemii – ostatně takto to mělo i mnoho lidských párů. Nakonec svatba proběhla za účasti desítek hostů a záznam ze svatby umístil také ve videu na Instagram. V roce 2019 místní média uvedla, že Tolochko byl ve vztahu s Margo po dobu osmi měsíců, než si svou sexuální pannu vzal. Doufejme, že se mu už brzo vrátí, a on si nebude muset hledat další předměty.


Přečtěte si také