Virály

4. června 2019 13:33

redakce Prima Lajk

Týpek přišel do domu své holky. Krátce nato si uvědomil, že se předtím vyspal s její mámou! Jak to dopadlo?

Týpek v domě své přítelkyně zjistil, že v minulosti spal s její matkou.

První setkání s rodiči vašeho protějška je vždycky speciální. Málokdy je to ale tak speciální, jako to teď zažil jeden týpek. Ten svůj zážitek popsal na Redditu a musíme říct, že to je zatraceně smutné čtení.

21letý mladík napsal, že pochází z velkého města, v reálu tam jsou ale pouze tři decentní noční kluby, kam všichni chodí. Před pár měsíci byl takhle pařit s přáteli, když si všiml atraktivní postarší blondýnky, která si ho párkrát prohlídla. Rozhodl se seznámit, slovo dalo slovo, oba si vyměnili čísla a po pár dnech se sešli na drink, po kterém kluk skončil u ní doma, kde se spolu vyspali. Zároveň přiznal, že byla o něco starší než on, příliš to ale neřešil, protože nic víc než jedna noc z toho nebyla.

O několik týdnů později poznal na Tinderu novou dívku, do které se prý na první pohled zamiloval. Chvíli spolu randili, než ho jednoho dne dívka pozvala k sobě domů – do domu svých rodičů. A tehdy to přišlo. Mladík si totiž uvědomil, že v tom domě není poprvé. Před pár týdny zde totiž strávil noc s onou blondýnkou neboli matkou jeho nové přítelkyně.

Týpek chtěl být fér a tak okamžitě dívce vše přiznal. Ta tomu zpočátku nemohla uvěřit, nakonec ale neudělala žádnou scénu, a byť se oba shodli, že spolu dál chodit nemůžou (logicky), brala to celé dost sportovně. O to víc to však mrzí autora této historky, kterému se dívka moc líbila a své chyby s její mámou neskutečně lituje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také