Virály

9. září 2021 13:55

redakce Prima Lajk

Týpek se cestou z hospody ztratil v džungli. Jak dlouho ho rodina nemohla najít?

Cesty z hospody bývají zrádné a často klikaté. Zvlášť když si dá člověk pár piv a motá se mu nejen jazyk, ale i nohy.

Na vlastní kůži se o tom přesvědčil i 78letý Holanďan bydlící v Thajsku Franciscus Johannes van Rossum, který ve své oblíbené hospůdce vypil pět piv a poté nasedl na svou motorku vstříc domovu. Jeho manželka Rachot Chanwijit (61) se ho ale té noci doma nedočkala. Netrpělivě se tedy vydala do místního baru, kde Franciscus ten večer popíjel, ale majitel ji informoval, že už před pár hodinami odešel domů.

Po několika někonečných hodinách plných nervů a stresu se konečně mužovi podařilo s manželkou spojit pomocí telefonu, ale kvůli silné bouři a špatnému signálu se dozvěděla jen pár informací. Manžel žije, ale je ztracen uprostřed džungle Khong Ta Bang. Žena na nic nečekala a okamžitě zalarmovala místní policii, aby se ho vydali hledat.

Po čtyřech dlouhých dnech strážníci spatřili mužovu motorku a po několika hodinách i samotného pohřešovaného Franciscuse. „Myslel jsem, že zemřu,“ svěřil se zoufale muž místnímu tisku. „Vybila se mi baterka v telefonu, motorce došel benzín, pořád jenom pršelo a měl jsem hrozný hlad,“ popsal svůj hrůzný zážitek. Naštěstí muž neutrpěl žádné větší zranění a toto nechtěné dobrodružství skončilo šťastně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také