Tomu se říká smolný den
Autor: istock.com Tomu se říká smolný den

Týpek se při cestě do Ameriky omylem prohlásil za teroristu. Jaké to mělo následky?

Tamara F. . Publikováno: 22.07.2021
John Stevenson měl dlouholetý sen o tom strávit typicky americké Vánoce v New Yorku. Jeho plány se však změnily poté, co se omylem prohlásil za teroristu.

reklama

Nazdobené ulice, koledy znějící ze všech koutů, všudypřítomná sváteční atmosféra a kluziště před Rockefellerovým centrem. Kdo by odolal návštěvě vánočního New Yorku v tom nejkrásnějším a nejkouzelnějším období. John a jeho manželka Marion měli dlouholetý sen zažít ty pravé Vánoce v New Yorku jako z filmu Sám doma.

Zaplatili si letenky, ubytování a stačilo jen vyplnit vízový formulář pro vstup do Ameriky. Z desítek políček už zbývalo zaškrtnout jen poslední okénko, které by nikdy nikdo nechtěl vyplnit omylem špatně. Co se ale nestalo, chudák John ho zaškrtnul nesprávně a nedopatřením se prohlásil za mezinárodního teroristu.

Muž se snažil situaci vyřešit, ale už bylo pozdě. Formulář odeslal i s nechtěným a falešným prohlášením, že je terorista. „Dokonce jsem hned volal hraniční kontrolu v USA a dal jsem jim všechny své údaje a snažil jsem jim to vysvětlit,“ řekl John. „Jediné, co mi na to však řekli bylo: Jste terorista!“. Celý incident skončil tím, že má nebohý John doživotní zákaz cestování do Ameriky.

Leyna Bloom je první trans modelkou v pánském časopisu

FOTO: V pánském časopisu se poprvé objeví transsexuální žena. Dostala se až na titulní stranu

Máme nový důkaz o existenci Yettiho?

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Yetti opravdu existuje! Turista ho natočil uprostřed lesa

reklama