Virály

29. března 2021 14:37

sarka.turcekova@gmail.com

Týpek se živí tím, že přivádí nevěrné muže zpátky k manželkám! Kolik mu za tuhle bizarní věc platí?

Mladý muž v Číně našel nový byznys. Vdané ženy mu platí za to, aby jejich nevěrné muže odlákal pryč z náručí milenek.

31letý „emocionální poradce“ se specializuje na to, aby zajistil, že se muži, kteří podvádějí, vrátí zpět ke svým manželkám. Jeho klientkami tak jsou nešťastné ženy, které mrzí, že jejich partner podvádí a touží zase po hezkém vztahu se svým mužem. Tomuto tak trochu „jinému“ podnikání už se muž věnuje dlouhých šest let. Za tu dobu už maximálně vylepšil postup svojí práce. Xiao Sheng má ve svém týmu osm členů, mezi kterými jsou třeba situační analytici a manažeři zákaznických služeb, ale i herci a další kreativci, kteří jsou schopni připravit určité scénáře. Jeho postupy mohou být hodně složité, ale i nákladné, takže průměrnou klientku jeho služby vyjdou až na 150 tisíc juanů (v přepočtu asi půl milionu korun). Ale láska je láska, že.

Podnikatel v nedávném rozhovoru popsal, jak zhruba mohou vypadat jeho zajímavé případy. Loni si ho třeba najala žena, kterou manžel podváděl s nějakou mladší, a tak se Xiao Sheng vydával za cestovního agenta a pro manželský pár uspořádal krátkou dovolenou – ve skutečnosti plánované přerušení styku s jeho milenkou. Během dovolené dostal manžel dopis od cizího muže, který ho varoval, aby se co nejdříve rozešel se svou milenkou, protože „má nového přítele“. V obálce byly také fotografie jako důkaz. Během 10denní dovolené měl manžel dostatek času na posouzení své situace a napravení vztahu se svou ženou. Když se vrátili domů, přerušil vztah s milenkou, aniž by věděl, že všechno bylo složitě připraveno. Za své služby v tomto případě zaplatila manželka na 660 tisíc korun, ale s velkou radostí z toho, že byla nepohodlná milenka konečně z dohledu. Klientek má samozřejmě hodně, přestože neposkytuje podnikatel nikdy žádnou záruku, že to nakonec klapne. Přece jen je totiž mnoho faktorů, které se nedají přesně kontrolovat. Ačkoli Xiao Sheng a jeho tým většinou najdou způsoby, jak přimět ženaté muže, aby se rozešli se svými milenkami, tak někdy ženám radí, aby se raději s mužem rozešli.

Velká část služeb Xiao Shenga analyzuje situaci a všechny zúčastněné strany a přichází s nejlepším způsobem, jak problém hladce vyřešit. Někdy si najmou atraktivního herce, aby svedl milenku a tajně je vyfotografovali, aby později poslali fotografie ženatému muže jako důkaz její nevěry, jindy milenku sledují, aby zjistili, zda má nějaké tajemství, které by bylo možné zneužít. I když se emocionální poradce věnuje převážně udržení manželského páru diskrétním zbavením se „třetí strany“, mezi jeho další služby patří třeba testování vztahů mezi lidmi v podobě různých „stresorů“ a testů, kdy se pokoušejí svést jednoho z partnerů, a pak má hned druhá strana jasno, jak na tom jejich vztah doopravdy je.


Přečtěte si také