Týpek vydělává tím, že na internetu svádí zadané holky. Neuvěříte, na jaký balík si denně přijde!

Američan rozjel na sociální síti vlastní byznys. Testuje zadané přítelkyně, jestli jsou věrné svým partnerům.

Pokud jste na TikToku jako ryba ve vodě, pravděpodobně už jste slyšeli o novém trendu „testu věrnosti“. Ve zkratce jde o to, že si lidé testují loajalitu svého partnera skrz najaté cizí lidi, kteří píšou jejich přítelkyním nebo partnerům přes sociální sítě. Ano, čtete správně, tohle se v online světě normálně děje.

Staré přísloví holt říká: „Důvěřuj, ale prověřuj“ a díky tomu si Xavier Long vydělává na živobytí. Založil si totiž byznys na vzkvétajícímu testu věrnosti a na sociálních sítích se stal fenoménem. Objednávky se mu prý hromadí každý den. „Vydělávám si nejméně 200 dolarů za den,“ řekl Xavier, lamač srdcí a detektiv v jedné osobě. „Za každého nového klienta si beru okolo 100 dolarů,“ přiznal.

Mladý podnikatel prozradil, že za jeden kšeft dostal neuvěřitelných 750 dolarů, což je v přepočtu asi 16 270,- korun, a slečna ke všemu v testu neuspěla. Přesto Xavier věří, že tím, co dělá, pomáhá lidem. „Mám pocit, že je to svým způsobem dobrá věc. Ale je pravda, že jsem to začal dělat hlavně kvůli penězům,“ řekl upřímně.


Přečtěte si také