Ilustrační foto
Autor: iStock Ilustrační foto

Učitelka, která se vyspala se svým žákem, poputuje za mříže. Měla sex v autě se 14letým chlapcem!

Tamara F. . Publikováno: 06.10.2021
Nyní už bývalá učitelka z Floridy se zapletla se svým čtrnáctiletým studentem. Na románek jim přišli rodiče žáka poté, co mu v telefonu objevili erotické fotky paní učitelky.

reklama

Romantický vztah mezi jednatřicetiletou učitelkou Brittany Lopez-Murrayovou a teprve čtrnáctiletým studentem začal poté, když se žákovi žena svěřila se svými city, uvedl informaci deník Miami Herald. Studentovi to samozřejmě zalichotilo a po několika schůzkách spolu navázali i intimní vztah.

Učitelka dramatického kroužku vyzvedávala mladého chlapce z basketbalových tréninků a poté měli dovádět v jejím autě na parkovišti u nákupního centra. Dvojka si vyměňovala i lascivní zprávy popisující jejich vášnivý sex a erotická selfíčka. Intimní vztah spolu udržovali více než dva měsíce do doby, kdy všechno prasklo.

Chlapcovi rodiče totiž našli v jeho telefonu erotickou korespondenci a neprodleně informovali místní policii, která započala vyšetřování. Žena byla okamžitě zadržena a obžalována z obtěžování, nemravného porušení tělesné integrity a pohlavního styku s dítětem. Střední škola, ve které žena vyučovala, byla z informace zděšená a uvedla, že s ní samozřejmě bezprostředně rozváže pracovní poměr.

 

Ilustrační foto

FOTO: Otec zažaloval školu poté, co učitelka ostříhala jeho dceři vlasy! Taky by vás to naštvalo?

Maitland Ward (44)

GALERIE: Bývalá hvězda Disneyho slaví 1 milion sledujících na OnlyFans! Jako dárek sdílela sexy video

reklama