Virály

15. června 2021 15:38

sarka.turcekova@gmail.com

V téhle zemi lidé mohou najmout tlustého člověka od hodiny! Co všechno po něm mohou chtít?!

Pomocí téhle japonské služby je možné si najmout tlustého člověka jako pomocnou sílu na téměř cokoliv.

Možná znáte hodinového manžela, který pro vás všechno opraví, vymění, udělá cokoliv, co budete v domácnosti potřebovat. S něčím podobným přišla také služba v Japonsku, až na to, že je něčím speciální – to by snad ani nebylo Japonsko, kdyby nebyla. Pronajímání lidí je v zemi běžná věc, a to na víc kontroverzní věci, než jsou jenom domácí práce. Je možné si pronajmout třeba někoho, kdo se spřátelí s milenkou vašeho nevěrného partnera a přesvědčí ji, aby ze vztahu ustoupila, anebo si najmout muže středního věku jako společnost či doprovod. Nabídky se velmi liší. Úplnou novinkou je však nová japonská služba, přes kterou si můžete najmout tlustého člověka. A to jen za 2 tisíce jenů na hodinu (odpvídá asi našim 382 korunám).

Proč? Tlustí lidé, kteří váží přes sto kilogramů, jsou v Japonsku docela vzácností, a proto si tvůrce služby, pan Bliss, myslel, že využije prázdné místo na trhu. Provozuje už módní značku v nadměrných velikostech, a napadlo ho to v momentě, když se snažil najít plus size modely. Tlustí lidé jsou tak k dispozici pro rozličné účely, samozřejmě včetně modelingu. Posloužit mohou ale i v reklamách zaměřených na propagaci dietního plánu. Termín "tuk" používají na svém webu trochu odlišně – tvůrce jasně uvádí, že vnímá tloušťku registrovaných jako pozitivní a posilující. Tvrdí, že tlustí lidé by neměli mít žádný problém s tím, když jim někdo řekne, že jsou tlustí. Koneckonců, podmínkou pro registraci na webu váha minimálně sto kilo.

Služba, která nese název Debucari, již má k dispozici seznam lidí s nadváhou k pronájmu v několika velkých japonských městech, včetně Tokia, Osaky a Aiči.


Přečtěte si také